Мобильная версия сайта Контакты
Богодухов - городской портал
                
Сьогодні -
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 

Знайомимо з Податковим кодексом


   Майже 44 відсотки платників Богодухівської ОДПІ звітують в електронному вигляді
   Змінено порядок використання сум ПДВ, сплачених переробними підприємствами до спецфонду держбюджету
   Порядок здійснення податкового контролю, види перевірок, порядок їх проведення.
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням Прикінцевих та Перехідних положень Податкового Кодексу України. Загальні положення, порядок реєстрації та анулювання платників ПДВ, визначення об’єкта оподаткування.
   Адміністрування податку на доходи фізичних осіб з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Реєстрація та облік платників податків
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Адміністрування екологічного податку
   Адміністрування збору за першу реєстрацію транспортного засобу з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Загальні положення, порядок визначення доходів і витрат, амортизація у Податковому кодексі України
 
Міністерство доходів і зборів України

До уваги сільгоспвироників. Дотація за продану на забій худобу

З 02.11.2012 р. набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України (Постанова від 26.09.2012 р. №986), якою внесено зміни до Порядку використання сум ПДВ, сплачених переробними підприємствами до спецфонду держбюджету, затвердженого власною постановою від 02.03.2011 р. № 246. Порядок доповнено положеннями, згідно з якими бюджетні кошти спрямовуються на державну підтримку галузі тваринництва шляхом здійснення виплати бюджетної дотації також фізичним особам, фізичним особам – членам виробничих або обслуговуючих сільгоспкооперативів, а також фермерським господарствам за вирощені та продані на забій і переробку суб’єктам господарювання, які мають власні (орендовані) потужності для забою тварин, молодняк великої рогатої худоби та свиней (крім свиноматок і кнурів) та на виплату спеціальної бюджетної дотації за поголів’я корів м’ясного напряму продуктивності.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.