Мобильная версия сайта Контакты
Богодухов - городской портал
                
Сьогодні -
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 

Знайомимо з Податковим кодексом


   Майже 44 відсотки платників Богодухівської ОДПІ звітують в електронному вигляді
   Змінено порядок використання сум ПДВ, сплачених переробними підприємствами до спецфонду держбюджету
   Порядок здійснення податкового контролю, види перевірок, порядок їх проведення.
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням Прикінцевих та Перехідних положень Податкового Кодексу України. Загальні положення, порядок реєстрації та анулювання платників ПДВ, визначення об’єкта оподаткування.
   Адміністрування податку на доходи фізичних осіб з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Реєстрація та облік платників податків
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Адміністрування екологічного податку
   Адміністрування збору за першу реєстрацію транспортного засобу з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Загальні положення, порядок визначення доходів і витрат, амортизація у Податковому кодексі України
 
Міністерство доходів і зборів України

Порядок подання органам податкової служби повідомлення про відкриття/закриття рахунків суб’єктів господарювання. До уваги банків та фінансових установ!

У разі відкриття/закриття рахунків платників податків у фінансових установах національний банк України, банки та інші фінансові установи (далі - фінансові установи) подають відомості про це протягом трьох робочих днів з дня відкриття/закриття таких рахунків (включаючи день відкриття/закриття). Інформація подається в електронному вигляді з використанням засобів електронного цифрового підпису з посиленими сертифікатами відкритих ключів засобами електронної пошти мережі Інтернет (далі - засоби телекомунікаційного зв’язку) на єдину адресуzvit@sts.gov.ua до «Інформаційного порталу органів ДПС України».

Це передбачено п.2.1 р. ІІ Порядку подання повідомлень про відкриття/закриття рахунків платників податків у банках та інших фінансових установах до органів державної податкової служби, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 02.04.2012 № 426 (далі - Порядок).

У разі неможливості подання з технічних причин повідомлення в електронному вигляді таке повідомлення може бути надано або надіслано поштою з повідомленням про вручення в паперовому вигляді протягом трьох робочих днів з дня відкриття/закриття рахунка (включаючи день відкриття/закриття) до органу ДПС, у якому платник податків обліковується як платник податків і зборів. У такому випадку повідомлення надається або надсилається разом із супровідним листом, в якому зазначається причина неможливості подання повідомлення в електронному вигляді засобами телекомунікаційного зв’язку.

Датою початку видаткових операцій за рахунком платника податків у фінансовій установі є дата однієї з подій, що настала першою:

- отримання фінансовою установою повідомлення-відповіді з відміткою про взяття рахунка на облік в органі ДПС;або

- реєстрація отримання фінансовою установою корінця повідомлення з відміткою про взяття рахунка на облік в органі ДПС.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.