Мобильная версия сайта Контакты
Богодухов - городской портал
                
Сьогодні -
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 

Знайомимо з Податковим кодексом


   Майже 44 відсотки платників Богодухівської ОДПІ звітують в електронному вигляді
   Змінено порядок використання сум ПДВ, сплачених переробними підприємствами до спецфонду держбюджету
   Порядок здійснення податкового контролю, види перевірок, порядок їх проведення.
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням Прикінцевих та Перехідних положень Податкового Кодексу України. Загальні положення, порядок реєстрації та анулювання платників ПДВ, визначення об’єкта оподаткування.
   Адміністрування податку на доходи фізичних осіб з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Реєстрація та облік платників податків
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Адміністрування екологічного податку
   Адміністрування збору за першу реєстрацію транспортного засобу з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Загальні положення, порядок визначення доходів і витрат, амортизація у Податковому кодексі України
 
Міністерство доходів і зборів України

Звітність про використання РРО можна буде подавати в електронному вигляді

З 2013 року ДПС України запровадить новий сервіс для платників податків – подання звітності про використання реєстраторів розрахункових операцій (РРО) в електронному вигляді.

Копії розрахункових документів і фіскальних звітних чеків формуватимуться на електронній контрольній стрічці касового апарату або в пам’яті модему, який до нього приєднаний. Один раз на добу цей звіт автоматично передаватиметься до серверу обробки інформації ДПС.

Таке нововведення стане ще одним кроком до спрощення документообігу. Це позбавить суб’єктів господарювання необхідності закуповувати і зберігати протягом 3-х років паперову контрольну стрічку РРО, унеможливить спотворення або знищення даних про проведені розрахункові операції. Крім того, у разі використання сучасних касових апаратів можна буде не подавати щомісячно звітність про використання РРО до органу ДПС.

У свою чергу, електронне звітування надасть можливість податківцям дистанційно контролювати діяльність підприємців, що здійснюють розрахунки у готівковій формі, та дозволить ще більше зменшити кількість перевірок таких платників.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.