Мобильная версия сайта Контакты
Богодухов - городской портал
                
Сьогодні -
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 

Знайомимо з Податковим кодексом


   Майже 44 відсотки платників Богодухівської ОДПІ звітують в електронному вигляді
   Змінено порядок використання сум ПДВ, сплачених переробними підприємствами до спецфонду держбюджету
   Порядок здійснення податкового контролю, види перевірок, порядок їх проведення.
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням Прикінцевих та Перехідних положень Податкового Кодексу України. Загальні положення, порядок реєстрації та анулювання платників ПДВ, визначення об’єкта оподаткування.
   Адміністрування податку на доходи фізичних осіб з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Реєстрація та облік платників податків
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Адміністрування екологічного податку
   Адміністрування збору за першу реєстрацію транспортного засобу з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Загальні положення, порядок визначення доходів і витрат, амортизація у Податковому кодексі України
 
Міністерство доходів і зборів України

Від платників – пропозиції для поліпшення податкової політики, для платників – податкові сервіси

«На сьогодні податкова служба України перебуває у стані реформування. Головною метою яких є зниження податкового тиску на бізнес, спрощення дозвільних процедур, перехід від фіскального органу до сервісної служби. Настав час здійснювати не просто вдосконалення чи часткову модернізацію, а докорінну зміну формату діяльності податкової служби. Взято курс на суттєву лібералізацію податкової політики,» цими словами розпочала начальник ДПІ у Богодухівському районі Наталія Салигіна засідання «круглого столу» із представниками бюджетоутворюючих підприємств.

Зараз свідомо зменшується тиск на платника через контрольно-перевірочні заходи. Уже другий рік поспіль діє мораторій на проведення фактичних перевірок суб’єктів малого підприємництва. У поточному році значно зменшена кількість планових Зокрема, начальник ДПІ зазначила, що на цьому етапі податківці намагаються, насамперед, полегшити роботу бізнесу. Для цього створено та діє 17 різноманітних сервісів Державної податкової служби України. Серед них „Єдина база податкових знань”, „Пульс податкової”, „Дізнайся більше про свого бізнес-партнера”. На часі запровадження нового сервісу «Електронний кабінет платника податків», який дозволить в режимі реального часу отримати відповідь на питання у податковій сфері.

Наталія Салигіна нагадала учасникам засідання, що свої пропозиції вони можуть надіслати на електронну адресу taxservice@sts.gov.ua до 25 листопада 2012 р. Всі вони будуть оприлюднені на єдиному веб-порталі ДПС України у спеціально створеному банері „Пропозиції щодо вдосконалення державної податкової політики”, опрацьовані та знайдуть відображення у загальній програмі лібералізації податкової політики країни, яка стане масштабною програмою до дій на шляху підтримки платників податків і створення умов для зручного ведення бізнесу.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.