Мобильная версия сайта Контакты
Богодухов - городской портал
                
Сьогодні -
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 

Знайомимо з Податковим кодексом


   Майже 44 відсотки платників Богодухівської ОДПІ звітують в електронному вигляді
   Змінено порядок використання сум ПДВ, сплачених переробними підприємствами до спецфонду держбюджету
   Порядок здійснення податкового контролю, види перевірок, порядок їх проведення.
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням Прикінцевих та Перехідних положень Податкового Кодексу України. Загальні положення, порядок реєстрації та анулювання платників ПДВ, визначення об’єкта оподаткування.
   Адміністрування податку на доходи фізичних осіб з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Реєстрація та облік платників податків
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Адміністрування екологічного податку
   Адміністрування збору за першу реєстрацію транспортного засобу з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Загальні положення, порядок визначення доходів і витрат, амортизація у Податковому кодексі України
 
Міністерство доходів і зборів України

Анулювання розрахункових книжок

Як анулюються в органах ДПС розрахункові книжки до РРО у разі пошкодження засобу контролю, що забезпечує цілісність розрахункової книжки?

Пунктом 3.2 Порядку реєстрації та ведення книг обліку розрахункових операцій і розрахункових книжок, затвердженого наказом ДПА України від 01.12.2000 р. №614 (далі Порядок № 614) передбачено, що до реєстрації приймаються зброшуровані розрахункові книжки, які складаються з блоків послідовно пронумерованих розрахункових квитанцій або спрощених розрахункових квитанцій встановленої форми, виготовлених відповідно до Положення № 614, та реєстраційної сторінки, при цьому серії та номери квитанцій одного виду, зареєстрованих окремим суб’єктом господарювання, мають не повторюватися у межах розрядності серій та номерів. Форму реєстраційної сторінки розрахункової книжки наведено у додатку 7 до Порядку № 614. Розрахункова книжка має бути скріплена виробником з використанням машинного способу, який унеможливлює вилучення корінців розрахункових квитанцій без порушення засобів кріплення.

На кожну розрахункову книжку, що подається на реєстрацію, необхідно встановити засіб контролю у такий спосіб, аби унеможливити розкріплення книжки без порушення цілісності засобу контролю (абзац сьомий п.3.3 Порядку № 614).

Згідно з п.3.7 цього Порядку скасування реєстрації розрахункової книжки здійснюється за такою самою процедурою, що й скасування реєстрації книги обліку розрахункових операцій. Тобто скасування здійснюється за рішенням керівника органу ДПС, де розрахункову книжку зареєстровано. При цьому посадова особа органу ДПС робить відмітку про скасування реєстрації на титульній сторінці розрахункової книжки, у довідці про реєстрацію розрахункової книжки викреслює відповідний рядок у таблиці «Розрахункова книжка», а також робить відмітку та викреслює відповідний запис у Книзі облікових форм. Відмітки, викреслювання, виправлення слід завірити підписом зазначеної посадової особи.

Крім того, відповідно до п.6 ст.3 Закону про РРО суб’єкти господарювання, які здійснюють розрахункові операції в готівковій та/або безготівковій формі (із застосуванням платіжних карток, платіжних чеків, жетонів тощо) при продажу товарів (наданні послуг) у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг, зобов’язані забезпечувати зберігання використаних книг обліку розрахункових операцій та розрахункових книжок протягом трьох років після їх закінчення.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.