Мобильная версия сайта Контакты
Богодухов - городской портал
                
Сьогодні -
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 

Знайомимо з Податковим кодексом


   Майже 44 відсотки платників Богодухівської ОДПІ звітують в електронному вигляді
   Змінено порядок використання сум ПДВ, сплачених переробними підприємствами до спецфонду держбюджету
   Порядок здійснення податкового контролю, види перевірок, порядок їх проведення.
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням Прикінцевих та Перехідних положень Податкового Кодексу України. Загальні положення, порядок реєстрації та анулювання платників ПДВ, визначення об’єкта оподаткування.
   Адміністрування податку на доходи фізичних осіб з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Реєстрація та облік платників податків
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Адміністрування екологічного податку
   Адміністрування збору за першу реєстрацію транспортного засобу з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Загальні положення, порядок визначення доходів і витрат, амортизація у Податковому кодексі України
 
Міністерство доходів і зборів України

Реєстрація платником ПДВ осіб, які здійснюють незалежну професійну діяльність

Під терміном «особа» для цілей розділу V Податкового кодексу розуміють фізичну особу – підприємця, яка є: або платником податків і зборів, установлених цим Кодексом, крім єдиного податку; або платником єдиного податку за ставкою у розмірі 3 або 7%; або платником єдиного податку за ставкою у розмірі 5 або 10% і добровільно переходить у встановленому цим Кодексом порядку на сплату єдиного податку за ставкою у розмірі 3 або 7% (пп. «б» пп.14.1.139 п.14.1 ст.14 Податкового кодексу).

Відповідно до п.181.1 ст.181 цього Кодексу у разі якщо загальна сума від здійснення операцій з постачання товарів/послуг, що підлягають оподаткуванню згідно з цим розділом, у тому числі з використанням локальної або глобальної комп’ютерної мережі, нарахована (сплачена) такій особі протягом останніх 12 календарних місяців, сукупно перевищує 300 00 грн. (без урахування ПДВ), така особа зобов’язана зареєструватися як платник податку в органі ДПС за своїм місцезнаходженням (місцем проживання) з дотриманням вимог, передбачених ст..183 цього Кодексу, крім особи, яка є платником єдиного податку.

Таким чином, оскільки платник податку, який провадить незалежну професійну діяльність та не є фізичною особою – підприємцем, для цілей оподаткування ПДВ не підпадає під термін «особа», то такий платник податку не може бути зареєстрований платником ПДВ, у тому числі і коли обсяг операцій з постачання товарів/послуг за останні 12 календарних місяців сукупно перевищив 300 000 грн.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.