Мобильная версия сайта Контакты
Богодухов - городской портал
                
Сьогодні -
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 

Знайомимо з Податковим кодексом


   Майже 44 відсотки платників Богодухівської ОДПІ звітують в електронному вигляді
   Змінено порядок використання сум ПДВ, сплачених переробними підприємствами до спецфонду держбюджету
   Порядок здійснення податкового контролю, види перевірок, порядок їх проведення.
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням Прикінцевих та Перехідних положень Податкового Кодексу України. Загальні положення, порядок реєстрації та анулювання платників ПДВ, визначення об’єкта оподаткування.
   Адміністрування податку на доходи фізичних осіб з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Реєстрація та облік платників податків
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Адміністрування екологічного податку
   Адміністрування збору за першу реєстрацію транспортного засобу з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Загальні положення, порядок визначення доходів і витрат, амортизація у Податковому кодексі України
 
Міністерство доходів і зборів України

Заповнення реквізиту «Призначення платежу» розрахункових документів у разі сплати платежів до бюджету

З 23.08.2012 р. набрав чинності наказ Мінфіну України від 07.07.2012 р. №817, яким затверджено Порядок заповнення документів на переказ уразі сплати (стягнення) платежів до бюджету, здійснення бюджетного відшкодування ПДВ, повернення коштів, помилково або надміру зарахованих до бюджету (за текстом – Порядок).

Зазначеним Порядком значно розширено перелік кодів видів сплати, які зазначаються в полі «Призначення платежу» розрахункових документів. Список кодів видів сплати, які зазначаються в цьому полі, наведено у додатку до Порядку.

Звертаємо увагу платників податків, що при заповненні розрахункового документа має зазначатися не тільки код виду сплати згідно із додатком до Порядку, а також усі позначки та розділові знаки, передбачені Порядком, у відповідній послідовності.

Наводимо приклад заповнення поля «Призначення платежу» в розрахунковому документі у разі сплати грошового зобов’язання з ПДВ.

*

; 101

;

; ПДВ за жовтень

;

;

;

1

2

3

4

5

6

7

Відповідно до п.5 Порядку у разі заповнення поля «Призначення платежу» з порушенням встановлених вимог вважається, що платник податків сплачує грошове зобов’язання за кодом виду сплати 101 «Сплата суми грошового зобов’язання».

У зв’язку з цим просимо платників податків уважно заповнювати реквізит «Призначення платежу» розрахункових документів у разі сплати податків і зборів до бюджету, звертаючись за необхідності за роз’ясненням до органів ДПС за місцем перебування на податковому обліку.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.