Мобильная версия сайта Контакты
Богодухов - городской портал
                
Сьогодні -
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 

Знайомимо з Податковим кодексом


   Майже 44 відсотки платників Богодухівської ОДПІ звітують в електронному вигляді
   Змінено порядок використання сум ПДВ, сплачених переробними підприємствами до спецфонду держбюджету
   Порядок здійснення податкового контролю, види перевірок, порядок їх проведення.
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням Прикінцевих та Перехідних положень Податкового Кодексу України. Загальні положення, порядок реєстрації та анулювання платників ПДВ, визначення об’єкта оподаткування.
   Адміністрування податку на доходи фізичних осіб з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Реєстрація та облік платників податків
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Адміністрування екологічного податку
   Адміністрування збору за першу реєстрацію транспортного засобу з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Загальні положення, порядок визначення доходів і витрат, амортизація у Податковому кодексі України
 
Міністерство доходів і зборів України

Проекти регуляторних актів триває обговорення!

Державна податкова інспекція у Богодухівському районі запрошує суб’єктів господарювання та громадян взяти участь в обговоренні проектів регуляторних актів, які безпосередньо впливають на підприємницьке середовище.

Проекти розміщені на веб-сайті Державної податкової адміністрації України (www.sts.gov.ua) в підрозділі “Проекти нормативно-правових актів” у розділі “Регуляторна політика”, а саме: проекту Закону України „Про внесення змін до деяких законодавчих актів України”

Основною ціллю законопроекту є спрощення процедури декларування суб’єктами господарської діяльності валютних цінностей та іншого майна, які їм належать і які перебувають за межами України. Законопроект передбачає декларування таких цінностей лише в органах державної податкової служби.

- Проекту наказу Міністерства фінансів України „Про затвердження форми Довідки про сплату податку на доходи фізичних осіб платником податку – резидентом, який виїжджає за кордон на постійне місце проживання, та про відсутність податкових зобов'язань з цього податку”.

Основною метою підготовки акта є затвердження форми Довідки. Цілями проекту є встановлення єдиної форми Довідки, наявність якої у фізичної особи спрощує процедуру перетину митного кордону України.

- Проекту наказу Міністерства фінансів України „Про затвердження форми Повідомлення про запрошення платника податків до органів державної податкової служби”.

Проект наказу розроблено з метою забезпечення узгодженості дій працівників органів державної податкової служби та платників податків. Ціллю проекту є затвердження єдиної форми Повідомлення про запрошення платника податків до органів державної податкової служби.

Зауваження та пропозиції до зазначених законопроектів від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань можна надсилати упродовж одного місяця з дати оприлюднення проектів на адресу розробника (Державна податкова служба України): поштову – 04655, м. Київ, Львівська площа, 8, та електронну – gromada@sta.gov.ua, Міністерству фінансів України на поштову адресу: вул. Грушевського, 12/2, м. Київ, 010008, Державній службі України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва на поштову адресу: вул. Арсенальна, 9/11, м. Київ, 01011, та електронну –mail@dkpr.gov.ua.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.