Мобильная версия сайта Контакты
Богодухов - городской портал
                
Сьогодні -
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 

Знайомимо з Податковим кодексом


   Майже 44 відсотки платників Богодухівської ОДПІ звітують в електронному вигляді
   Змінено порядок використання сум ПДВ, сплачених переробними підприємствами до спецфонду держбюджету
   Порядок здійснення податкового контролю, види перевірок, порядок їх проведення.
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням Прикінцевих та Перехідних положень Податкового Кодексу України. Загальні положення, порядок реєстрації та анулювання платників ПДВ, визначення об’єкта оподаткування.
   Адміністрування податку на доходи фізичних осіб з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Реєстрація та облік платників податків
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Адміністрування екологічного податку
   Адміністрування збору за першу реєстрацію транспортного засобу з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Загальні положення, порядок визначення доходів і витрат, амортизація у Податковому кодексі України
 
Міністерство доходів і зборів України

До уваги громадян: порядок отримання реєстраційних номерів (ідентифікаційних номерів)

Щодня до Центру обслуговування платників податків ДПІ у Богодухівському районі приходить чимала кількість громадян з метою отриматиня реєстраційного номеру облікової картки платника податків (попередня назва - ідентифікаційний номер). Його отримують батьки на неповнолітніх дітей, у зв’язку зі змінами реєстраційних даних та у разі втрати картки з реєстраційним номером.

Громадянам України для отримання реєстраційного номеру необхідно подати заяву до податкової інспекції за місцем прописки.

Для отримання картки з реєстраційним номером іноземним громадянам слід звертатися до відділу реєстрації та обліку платників податків ДПС у Харківській області за адресою: м. Харків вул. Пушкінська, 46. При собі необхідно мати: паспортний документ, міграційну карту та, засвідчений у встановленому законодавством порядку і перекладений українською мовою, паспортний документ.

ДПІ у Богобухівському районі звертає увагу, що у разі виникнення змін реєстраційних даних громадян (зміна місця проживання, зміна імені тощо) фізична особа зобов'язана протягом місяця повідомити про це орган державної податкової служби. За неповідомлення про зазначені зміни платника податків чекає  покарання у вигляді штрафу від 85 до 170 грн.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.