Мобильная версия сайта Контакты
Богодухов - городской портал
                
Сьогодні -
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 

Знайомимо з Податковим кодексом


   Майже 44 відсотки платників Богодухівської ОДПІ звітують в електронному вигляді
   Змінено порядок використання сум ПДВ, сплачених переробними підприємствами до спецфонду держбюджету
   Порядок здійснення податкового контролю, види перевірок, порядок їх проведення.
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням Прикінцевих та Перехідних положень Податкового Кодексу України. Загальні положення, порядок реєстрації та анулювання платників ПДВ, визначення об’єкта оподаткування.
   Адміністрування податку на доходи фізичних осіб з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Реєстрація та облік платників податків
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Адміністрування екологічного податку
   Адміністрування збору за першу реєстрацію транспортного засобу з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Загальні положення, порядок визначення доходів і витрат, амортизація у Податковому кодексі України
 
Міністерство доходів і зборів України

Удосконалено правила оподаткування доходів при продажу транспорту

Новий Закон України № 5413 від 02.10.2012 року значно спростить і здешевить процедуру відчуження та реєстрації транспортних засобів. Також цим Законом змінено порядок визначення вартості транспортних засобів для цілей оподаткування.

Зокрема, дохід, отриманий фізичною особою від продажу (обміну) протягом звітного року одного з об’єктів рухомого майна у вигляді легкового автомобіля та/або мотоцикла та/або мопеда, не підлягатиме оподаткуванню (нині такий дохід оподатковується за ставкою 1%). Дохід від продажу (обміну) протягом звітного року двох та більше об’єктів згаданого рухомого майна, як і нині, підлягатиме оподаткуванню за ставкою 5 %.

Також із 04.12.2012 року за посвідчення договорів відчуження транспортних засобів, інших самохідних машин і механізмів дітям, одному з подружжя, батькам справлятимуть державне мито у розмірі одного неоподатковуваного мінімуму доходів громадян, тобто 17 грн. (відповідно до діючого порядку – 1% вартості транспортного засобу). За посвідчення договорів при відчуженні іншим особам державне мито справлятиметься у розмірі п’яти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, тобто 85 грн. (відповідно до діючого порядку – 5% вартості транспортного засобу).

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.