Мобильная версия сайта Контакты
Богодухов - городской портал
                
Сьогодні -
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 

Знайомимо з Податковим кодексом


   Майже 44 відсотки платників Богодухівської ОДПІ звітують в електронному вигляді
   Змінено порядок використання сум ПДВ, сплачених переробними підприємствами до спецфонду держбюджету
   Порядок здійснення податкового контролю, види перевірок, порядок їх проведення.
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням Прикінцевих та Перехідних положень Податкового Кодексу України. Загальні положення, порядок реєстрації та анулювання платників ПДВ, визначення об’єкта оподаткування.
   Адміністрування податку на доходи фізичних осіб з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Реєстрація та облік платників податків
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Адміністрування екологічного податку
   Адміністрування збору за першу реєстрацію транспортного засобу з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Загальні положення, порядок визначення доходів і витрат, амортизація у Податковому кодексі України
 
Міністерство доходів і зборів України

Свідоцтво платника єдиного податку – безстрокове

Нормами Податкового кодексу передбачено, що Свідоцтво платника єдиного податку видається безстроково. Тобто, щоб залишатися спрощенцем заяву подавати не потрібно.

Водночас, до раніше виданого свідоцтва платника єдиного податку суб’єкт господарювання може внести деякі зміни. Якщо змінилося найменування юридичної особи або прізвище, ім’я, по-батькові підприємця - заява подається протягом місяця з дня виникнення таких змін.

У разі зміни податкової адреси; місця провадження господарської діяльності; видів господарської діяльності заява платниками єдиного податку І-ІІ груп подається до 20 числа місяця, наступного за місяцем, у якому відбулися такі зміни.

Якщо у спрощенця ІІІ-IV груп змінилася податкова адреса чи місце провадження господарської діяльності, їм необхідно подати заяву разом з податковою декларацією за період, у якому відбулись такі зміни.

Щоб відмовитися від застосування спрощеної системи оподаткування, платнику потрібно не пізніше ніж за 10 календарних днів до початку нового календарного кварталу (року) подати заяву встановленої форми.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.