Мобильная версия сайта Контакты
Богодухов - городской портал
                
Сьогодні -
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 

Знайомимо з Податковим кодексом


   Майже 44 відсотки платників Богодухівської ОДПІ звітують в електронному вигляді
   Змінено порядок використання сум ПДВ, сплачених переробними підприємствами до спецфонду держбюджету
   Порядок здійснення податкового контролю, види перевірок, порядок їх проведення.
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням Прикінцевих та Перехідних положень Податкового Кодексу України. Загальні положення, порядок реєстрації та анулювання платників ПДВ, визначення об’єкта оподаткування.
   Адміністрування податку на доходи фізичних осіб з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Реєстрація та облік платників податків
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Адміністрування екологічного податку
   Адміністрування збору за першу реєстрацію транспортного засобу з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Загальні положення, порядок визначення доходів і витрат, амортизація у Податковому кодексі України
 
Міністерство доходів і зборів України

До уваги платників: ваші побажання вдосконалюють державну податкову політику

«ДПІ у Богодухівському районі організовує та проводить інформаційну кампанію щодо збору та узагальнення пропозицій для формування Програми лібералізації державної податкової політики на 2013 - 2014 роки.

Основний акцент зазначеної інформаційно-роз`яснювальної кампанії – робота з представниками малого і середнього бізнесу,» - зазначила ГДПРІ із взаємодії із ЗМІ та громадськістю Лариса Юрченко під час зустрічі із представниками преси.

У приміщенні встановлено спеціальну скриньку, в якій платники податків можуть залишити свої побажання та пропозиції щодо удосконалення податкового законодавства та поліпшення роботи податкового органу, або надіслати їх на електронну адресу Taxservice@sts.gov.ua.

Фахівці податкової служби зацікавлені у зростанні рівня довіри до податкової як до сервісної служби, так і державної установи в цілому, вони перебудовують свою роботу з платниками податків, прагнучи підвищити рівень добровільного виконання податкових зобов’язань, досягнути того, щоб податки сплачувались з почуттям відповідальності.

«Шановні платники податків. Ваші пропозиції щодо удосконалення податкового законодавства та поліпшення роботи дуже важливі для покращення роботи служби з представниками малого та середнього бізнесу, а також громадянами та суб’єктами господарювання» - підкреслила Лариса Юрченко.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.