Мобильная версия сайта Контакты
Богодухов - городской портал
                
Сьогодні -
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 

Знайомимо з Податковим кодексом


   Майже 44 відсотки платників Богодухівської ОДПІ звітують в електронному вигляді
   Змінено порядок використання сум ПДВ, сплачених переробними підприємствами до спецфонду держбюджету
   Порядок здійснення податкового контролю, види перевірок, порядок їх проведення.
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням Прикінцевих та Перехідних положень Податкового Кодексу України. Загальні положення, порядок реєстрації та анулювання платників ПДВ, визначення об’єкта оподаткування.
   Адміністрування податку на доходи фізичних осіб з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Реєстрація та облік платників податків
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Адміністрування екологічного податку
   Адміністрування збору за першу реєстрацію транспортного засобу з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Загальні положення, порядок визначення доходів і витрат, амортизація у Податковому кодексі України
 
Міністерство доходів і зборів України

Наразі бути сумлінним платником податків – престижно

З 2011 року в органах Державної податкової служби України діє система виявлення, комплексного відпрацювання та руйнування тіньового сектору економіки. Завдяки існуючій ризикоорієнтованій системі відбору платників кількість планових перевірок скорочено. Так, до плану-графіку документальних перевірок СГД – юридичних осіб державної податкової інспекції у Богодухівському районі за 10 місяців п.р. до плану – графіку включено для проведення перевірок  СГД 2  проти 7 за аналогічний період минулого року.

Суттєве скорочення перевірок є кроком назустріч бізнесу та проявом довіри до сумлінних платників податків. Застосування ризикоорієнтованої системи відбору платників для перевірок дало змогу мінімізувати втручання в легальний бізнес та зосередити увагу на ризикових суб’єктах господарювання.

З початку року за результатами документальних перевірок СГД – юридичних осіб (планових та позапланових), які передбачають донарахування, фахівцями донараховано до сплати 0,6 млн. грн., які сплачено у повному об’ємі.

При проведенні податкового аудиту податкова служба України й надалі зміщуватиме акценти з кількісних показників на якісні, створюючи атмосферу взаємної довіри між податковою службою та платниками податків.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.