Мобильная версия сайта Контакты
Богодухов - городской портал
                
Сьогодні -
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 

Знайомимо з Податковим кодексом


   Майже 44 відсотки платників Богодухівської ОДПІ звітують в електронному вигляді
   Змінено порядок використання сум ПДВ, сплачених переробними підприємствами до спецфонду держбюджету
   Порядок здійснення податкового контролю, види перевірок, порядок їх проведення.
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням Прикінцевих та Перехідних положень Податкового Кодексу України. Загальні положення, порядок реєстрації та анулювання платників ПДВ, визначення об’єкта оподаткування.
   Адміністрування податку на доходи фізичних осіб з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Реєстрація та облік платників податків
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Адміністрування екологічного податку
   Адміністрування збору за першу реєстрацію транспортного засобу з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Загальні положення, порядок визначення доходів і витрат, амортизація у Податковому кодексі України
 
Міністерство доходів і зборів України

Надайте свої пропозиції щодо вдосконалення податкової системи України! Шановні платники податків!

На сьогодні податкова служба України перебуває у стані реформування. Головною метою яких є зниження податкового тиску на бізнес, спрощення дозвільних процедур, перехід від фіскального органу до сервісної служби. Настав час здійснювати не просто вдосконалення чи часткову модернізацію, а докорінну зміну формату діяльності податкової служби. Взято курс на суттєву лібералізацію податкової політики.

Наразі триває кампанія щодо збору та узагальнення пропозицій для формування Програми лібералізації державної податкової політики на 2013-2014 рр.

Свої пропозиції щодо вдосоналення державної податкової політики Ви зможете залишити на єдиному веб-порталі ДПС України (електронна адресу taxservice@sts.gov.ua.) та у спеціально встановлених скриньках, що розташовані, у приміщенні ДПІ та Центрі обслуговування платників податків.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.