Мобильная версия сайта Контакты
Богодухов - городской портал
                
Сьогодні -
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 

Знайомимо з Податковим кодексом


   Майже 44 відсотки платників Богодухівської ОДПІ звітують в електронному вигляді
   Змінено порядок використання сум ПДВ, сплачених переробними підприємствами до спецфонду держбюджету
   Порядок здійснення податкового контролю, види перевірок, порядок їх проведення.
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням Прикінцевих та Перехідних положень Податкового Кодексу України. Загальні положення, порядок реєстрації та анулювання платників ПДВ, визначення об’єкта оподаткування.
   Адміністрування податку на доходи фізичних осіб з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Реєстрація та облік платників податків
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Адміністрування екологічного податку
   Адміністрування збору за першу реєстрацію транспортного засобу з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Загальні положення, порядок визначення доходів і витрат, амортизація у Податковому кодексі України
 
Міністерство доходів і зборів України

Сплата збору за першу реєстрацію транспортного засобу

ДПІ у Богодухівському районі повідомляє, що розрахунковий збір сплачується фізичними та юридичними особами перед проведенням першої реєстрації в Україні транспортних засобів.

При цьому сплачувати збір слід за місцем реєстрації транспортних засобів за ставками, що діють на день сплати (п.239.1 ст.239 Податкового кодексу).

Юридичні особи в десятиденний строк після першої реєстрації в Україні транспортних засобів подають відповідному органу ДПС за місцезнаходженням та місцем реєстрації транспортного засобу розрахунок суми збору за такі транспортні засоби за встановленою формою. Зауважимо, що форму Розрахунку суми збору за першу реєстрацію транспортних засобів затверджено наказом № 994. До розрахунку обов’язково додаються копії реєстраційних документів, завірені відповідним уповноваженим державним органом України, який проводив реєстрацію транспортного засобу.

При першій реєстрації транспортних засобів в Україні платники збору зобов’язані пред’являти квитанції або платіжні доручення про сплату цього збору з відміткою банку про дату виконання платіжного доручення, а платники, звільнені від сплати збору, - відповідний документ, що дає право на користування такими пільгами. У разі відсутності документів про сплату збору або документів, що дають право на користування пільгами, перша реєстрація в Україні не проводиться ( пункти 239.3 та 239.4 ст.239 Податкового кодексу). Зазначимо, що пільги щодо сплати збору за першу реєстрацію транспортних засобів установлено ст..235 цього Кодексу.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.