Мобильная версия сайта Контакты
Богодухов - городской портал
                
Сьогодні -
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 

Знайомимо з Податковим кодексом


   Майже 44 відсотки платників Богодухівської ОДПІ звітують в електронному вигляді
   Змінено порядок використання сум ПДВ, сплачених переробними підприємствами до спецфонду держбюджету
   Порядок здійснення податкового контролю, види перевірок, порядок їх проведення.
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням Прикінцевих та Перехідних положень Податкового Кодексу України. Загальні положення, порядок реєстрації та анулювання платників ПДВ, визначення об’єкта оподаткування.
   Адміністрування податку на доходи фізичних осіб з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Реєстрація та облік платників податків
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Адміністрування екологічного податку
   Адміністрування збору за першу реєстрацію транспортного засобу з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Загальні положення, порядок визначення доходів і витрат, амортизація у Податковому кодексі України
 
Міністерство доходів і зборів України

Збір за першу реєстрацію транспортного засобу

Збір за першу реєстрацію транспортного засобу належить до загальнодержавних зборів (пп.9.1.5 п.9.1 ст.9 Податкового кодексу). Порядок нарахування і сплати цього збору врегульовано нормами розділу VII «Збір за першу реєстрацію транспортного засобу» Податкового кодексу.

Пунктом 231.1 ст.2361 цього Кодексу визначено, що платниками збору за першу реєстрацію транспортних засобів є юридичні та фізичні особи, які здійснюють першу реєстрацію в Україні транспортних засобів, що відповідно до ст..232 Кодексу є об’єктом оподаткування. Об’єктом оподаткування збором є транспортний засіб під відповідним кодом УКТ ЗЕД, завезений на митну територію України для подальшого використання чи створений в Україні, який не має актів державної реєстрації уповноважених органів, що дають право на його експлуатацію.

Наприклад, якщо новий або вже вживаний автомобіль ввезено в Україну з-за кордону і цей транспортний засіб ще не реєструвався в нашій державі, то особа, яка придбала такий автомобіль, реєструватиме цей транспортний засіб вперше. Першу реєстрацію транспортного засобу здійснює також особа, яка придбала новий автомобіль вітчизняного виробництва.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.