Мобильная версия сайта Контакты
Богодухов - городской портал
                
Сьогодні -
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 

Знайомимо з Податковим кодексом


   Майже 44 відсотки платників Богодухівської ОДПІ звітують в електронному вигляді
   Змінено порядок використання сум ПДВ, сплачених переробними підприємствами до спецфонду держбюджету
   Порядок здійснення податкового контролю, види перевірок, порядок їх проведення.
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням Прикінцевих та Перехідних положень Податкового Кодексу України. Загальні положення, порядок реєстрації та анулювання платників ПДВ, визначення об’єкта оподаткування.
   Адміністрування податку на доходи фізичних осіб з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Реєстрація та облік платників податків
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Адміністрування екологічного податку
   Адміністрування збору за першу реєстрацію транспортного засобу з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Загальні положення, порядок визначення доходів і витрат, амортизація у Податковому кодексі України
 
Міністерство доходів і зборів України

Активно користуйтесь сервісом - «Дізнайся більше про свого бізнес-партнера»

Цей сервіс створено з метою наближення до сучасних інформаційно-технологічних умов процедур надання адміністративних послуг, налагодження партнерських відносин між органами ДПС та платниками податків у податковій сфері, розширення переліку електронних сервісних послуг, що має створити додаткові зручності для платників податків.

За допомогою електронного податкового сервісу «Дізнайся більше про свого бізнес-партнера» будь-який бажаючий (суб’єкт, особа) може в режимі онлайн безоплатно та не витрачаючи на це час перевірити стан справ будь-якого платника податків, який у майбутньому може стати потенційним бізнес-партнером, зокрема щодо сумлінності сплати ним податків до бюджету.

Такий податковий сервіс розміщено на головній сторінці офіційного веб-порталу ДПС України (www.sts.gov.ua).

Новацією інтерактивного сервісу є те, що така перевірка не потребує відвідування податкового органу, в якому зареєстровано юридичну особу або за місцем проживання індивідуального підприємця, а здійснюється не виходячи з офісу з використанням Інтернету.

Скористатися за допомогою такої податкової послуги інформацією з відкритих для загального користування баз даних ДПС України може будь-який орган державної влади та місцевого самоврядування, фізична чи юридична особа.

Започаткування такої інтерактивної послуги – пріорітетний напрям роботи податкових органів на сучасному етапі, зокрема за показниками впровадження електронних податкових сервісів та скорочення суми податкового боргу платників податків.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.