Мобильная версия сайта Контакты
Богодухов - городской портал
                
Сьогодні -
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 

Знайомимо з Податковим кодексом


   Майже 44 відсотки платників Богодухівської ОДПІ звітують в електронному вигляді
   Змінено порядок використання сум ПДВ, сплачених переробними підприємствами до спецфонду держбюджету
   Порядок здійснення податкового контролю, види перевірок, порядок їх проведення.
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням Прикінцевих та Перехідних положень Податкового Кодексу України. Загальні положення, порядок реєстрації та анулювання платників ПДВ, визначення об’єкта оподаткування.
   Адміністрування податку на доходи фізичних осіб з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Реєстрація та облік платників податків
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Адміністрування екологічного податку
   Адміністрування збору за першу реєстрацію транспортного засобу з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Загальні положення, порядок визначення доходів і витрат, амортизація у Податковому кодексі України
 
Міністерство доходів і зборів України

«Вісник податкової служби України» оновлено!

Журнал «Вісник податкової служби» - є засобом зв’язку, що поєднує податкову службу та платників податків. Ніхто краще за самих податківців, не зможе розказати про ті позитивні зрушення і тенденції, які відбуваються в сфері обслуговування платників.

Відтепер у «Вісника» змінилися пріоритети. Журнал справді став професійним виданням, орієнтованим  на надання читачам  практичної допомоги. Відтепер авторами статей будуть найкращі фахівці органів ДПС. Саме цей журнал найпершим повідомлятиме про найсвіжіші новації, пов’язані з оподаткуванням.

«Вісник податкової служби» не обмежуватиметься лише питаннями оподаткування, передплатники можуть розраховувати на комплексну інформаційну підтримку їхньої діяльності.

Запрошуємо суб’єктів господарювання приєднатися до когорти передплатників журналу та переконатися, що «Вісник» - незамінний помічник задля економічно вигідного, а головне, законодавчо грамотного  ведення бізнесу

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.