Мобильная версия сайта Контакты
Богодухов - городской портал
                
Сьогодні -
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 

Знайомимо з Податковим кодексом


   Майже 44 відсотки платників Богодухівської ОДПІ звітують в електронному вигляді
   Змінено порядок використання сум ПДВ, сплачених переробними підприємствами до спецфонду держбюджету
   Порядок здійснення податкового контролю, види перевірок, порядок їх проведення.
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням Прикінцевих та Перехідних положень Податкового Кодексу України. Загальні положення, порядок реєстрації та анулювання платників ПДВ, визначення об’єкта оподаткування.
   Адміністрування податку на доходи фізичних осіб з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Реєстрація та облік платників податків
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Адміністрування екологічного податку
   Адміністрування збору за першу реєстрацію транспортного засобу з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Загальні положення, порядок визначення доходів і витрат, амортизація у Податковому кодексі України
 
Міністерство доходів і зборів України

Увага: зайві квадратні метри можуть «вдарити по кишені»

Згідно зі змінами, внесеними до Податкового кодексу України, з 1 січня 2013 року «надлишок» житлової площі обкладатиметься спеціальним податком. Ви можете «спати спокійно», якщо загальна житлова площа Вашої квартири не перевищує 120 кв. метрів, а будинку – 250. В іншому випадку, податкова чекатиме відрахувань до бюджету.

Власникам квартир, житлова площа яких більша, ніж встановлений мінімум, але не перевищує 240 кв. метрів, та будинків менших, ніж 500 кв. метрів, доведеться заплатити не більше 1% від розміру мінімальної заробітної плати за кожний «зайвий метр».

Якщо ж квартира більша, ніж 240 кв. метрів, а будинок – ніж 500, готуйтесь відрахувати орієнтовно 2,7%.

У випадку, коли у власності знаходиться декілька квартир чи будинків, на один з об’єктів буде розповсюджуватися знижка. Тобто маючи дві квартири загальною житловою площею понад 120 кв. метрів кожна, сплачувати податки потрібно лише за одну.

У статті 265 «Податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки» Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року
№ 2755-VI із змінами та доповненнями, що набирають чинності з 1 січня 2013 року Ви знайдите відповіді на всі запитання, або звертайтесь до Центру обслуговування платників податків.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.