Мобильная версия сайта Контакты
Богодухов - городской портал
                
Сьогодні -
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 

Знайомимо з Податковим кодексом


   Майже 44 відсотки платників Богодухівської ОДПІ звітують в електронному вигляді
   Змінено порядок використання сум ПДВ, сплачених переробними підприємствами до спецфонду держбюджету
   Порядок здійснення податкового контролю, види перевірок, порядок їх проведення.
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням Прикінцевих та Перехідних положень Податкового Кодексу України. Загальні положення, порядок реєстрації та анулювання платників ПДВ, визначення об’єкта оподаткування.
   Адміністрування податку на доходи фізичних осіб з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Реєстрація та облік платників податків
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Адміністрування екологічного податку
   Адміністрування збору за першу реєстрацію транспортного засобу з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Загальні положення, порядок визначення доходів і витрат, амортизація у Податковому кодексі України
 
Міністерство доходів і зборів України

Кожен громадянин може реалізувати свої права на інформацію та на звернення

В ході зустрічі із ЗМІ ГДПІ із доступу до публічної інформації та звернень громадян Вікторія Карпенко зазначила, що з початку 2012 року до ДПІ у Богодухівському районі  звернулись 273 платників податків, які запитували інформацію щодо надання копій податкової звітності, стану розрахункових рахунків з бюджетом та з питаннями контрольно-перевірочної роботи, а найвагоміше щодо оподаткування фізичних осіб. Щодо звернень громадян, то їх з початку року надійшло 8.

Переважна кількість звернень громадян стосувалась роз’яснень податкового законодавства, оподаткування доходів, отриманих від підприємницької діяльності. Серед загальної кількості звернень розглянуто запит на інформацію щодо декларування доходів громадян. Крім того, керівництвом ДПІ у Богодухівському районі проведено 23 особистих прийомів громадян.

Податківцями Богодухівщини створені всі належні умови для реалізації платниками податків права на доступ до публічної інформації, своєчасного та якісного їх розгляду.

В ході зустрічі Вікторія Миколаївна повідомила, що для отримання відповіді на запит платнику податків необхідно дотриматися вимог до  складання та подання запиту. З метою  спрощення процедури оформлення запитів затверджені форми  запитів  на інформацію, порядок їх складання та інструкція щодо подання. Слід зауважити, що не кожна інформація є доступною для запитувачів. Наприклад, інформація про особу (юридичну або фізичну) є конфіденційною. І запит на інформацію однієї особи про іншу не буде задоволений. 

Порядок складання та інструкцію щодо подання запиту на інформацію розміщено на стенді Центру обслуговування платників податків.

Вікторія Карпенко  також наголосила, що з початку 2012 року за телефоном (044) 284-00-07 функціонує “Пульс податкової” – унікальний сервіс від ДПС України, який приймає звернення громадян з проблемних питань роботи відомства, всі бажаючі можуть скористатись даним електронним сервісом.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.