Мобильная версия сайта Контакты
Богодухов - городской портал
                
Сьогодні -
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 

Знайомимо з Податковим кодексом


   Майже 44 відсотки платників Богодухівської ОДПІ звітують в електронному вигляді
   Змінено порядок використання сум ПДВ, сплачених переробними підприємствами до спецфонду держбюджету
   Порядок здійснення податкового контролю, види перевірок, порядок їх проведення.
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням Прикінцевих та Перехідних положень Податкового Кодексу України. Загальні положення, порядок реєстрації та анулювання платників ПДВ, визначення об’єкта оподаткування.
   Адміністрування податку на доходи фізичних осіб з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Реєстрація та облік платників податків
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Адміністрування екологічного податку
   Адміністрування збору за першу реєстрацію транспортного засобу з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Загальні положення, порядок визначення доходів і витрат, амортизація у Податковому кодексі України
 
Міністерство доходів і зборів України

Податківцями Богодухівщини за десять місяців 2012р. забезпечено надходження до бюджету понад 66 млн. грн.

Ці цифри оприлюднила начальник ДПІ у Богодухівському райноні Наталія Салигіна на черговій прес-конференції для місцевих ЗМІ. Вона зазначила, що до загального фонду Державного бюджету, за січень – жовтень 2012 року мобілізовано 66313,8 тис.грн. виконання завдання становить 106,3%, що перевищує рівень минулорічних надходжень на 19157,3 тис.грн., темп росту склав – 140,6 відст. Зростання надходжень в порівнянні з минулим роком досягнуто по всіх податках: податок на прибуток на 1122,1 тис.грн,. або на 160,1%, ПДВ на 1047,0 тис.грн., або на 120,5%,рентні платежі - на 15358,7 тис.грн., або на 142,8%

До Місцевого бюджету за десять місяців 2012 року забезпечено 36851,5 тис.грн., виконання становить 112,7%, збільшення надходжень проти минулого року на 7243,5 тис.грн., темпи росту  склали– 124,5%.

«Високих показників у наповненні бюджетів досягнуто не за рахунок фіскального тиску на бізнес, – наголосила Наталія Василівна, – а завдяки впровадженню простих і зручних умов сплати податків. Щоб підприємцям було комфортно працювати, ми позбавили їх зайвого втручання в господарську діяльність. І це позитивно вплинуло на сплату податків».

В ході прес-конференції начальник ДПІ повідомила, наразі триває кампанія щодо громадського обговорення пропозицій до Програми лібералізації державної податкової політики. Всі бажаючі можуть висловити свої думки та зауваження, а також запропонувати конкретні та механізми необхідних законодавчих новацій.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.