Мобильная версия сайта Контакты
Богодухов - городской портал
                
Сьогодні -
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 

Знайомимо з Податковим кодексом


   Майже 44 відсотки платників Богодухівської ОДПІ звітують в електронному вигляді
   Змінено порядок використання сум ПДВ, сплачених переробними підприємствами до спецфонду держбюджету
   Порядок здійснення податкового контролю, види перевірок, порядок їх проведення.
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням Прикінцевих та Перехідних положень Податкового Кодексу України. Загальні положення, порядок реєстрації та анулювання платників ПДВ, визначення об’єкта оподаткування.
   Адміністрування податку на доходи фізичних осіб з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Реєстрація та облік платників податків
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Адміністрування екологічного податку
   Адміністрування збору за першу реєстрацію транспортного засобу з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Загальні положення, порядок визначення доходів і витрат, амортизація у Податковому кодексі України
 
Міністерство доходів і зборів України

Податківці та представники органів місцевого самоврядування Богодухівщини обговорювали наповнюваність бюджету

Днями у приміщенні ДПІ у Богодухівському районі відбулася зустріч з головами сільських, селищних рад району, та сільгоспвиробниками. Представники органів місцевого самоврядування розповіли про проблемні питання у застосуванні податкового законодавства. Учасники зустрічі проаналізували наповнення бюджету кожної ради та обговорили причини втрат та пошук резервів у наповненні бюджету в 2012 році.

До місцевого бюджету за січень – жовтень 2012 року надійшло 36851,5 тис.грн., виконання становить 112,7%, надходження проти минулого року збільшились на 7243,5 тис.грн., темп росту становить 124,5%.

В зустрічі взяли участь заступник начальника ДПІ у Богодухівському районі Чорненький А.В., заступник голови РДА Юрченко О.В., представники районного фінансового управління, управління агропромислового комплексу, та держкомзему.

В ході заходу присутні були ознайомлені з змінами до Податкового кодексу, що забезпечують спрощення адміністрування податків, з електронними сервісами від ДПС, та поінформовані про хід кампанії лібералізації податкової служби.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.