Мобильная версия сайта Контакты
Богодухов - городской портал
                
Сьогодні -
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 

Знайомимо з Податковим кодексом


   Майже 44 відсотки платників Богодухівської ОДПІ звітують в електронному вигляді
   Змінено порядок використання сум ПДВ, сплачених переробними підприємствами до спецфонду держбюджету
   Порядок здійснення податкового контролю, види перевірок, порядок їх проведення.
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням Прикінцевих та Перехідних положень Податкового Кодексу України. Загальні положення, порядок реєстрації та анулювання платників ПДВ, визначення об’єкта оподаткування.
   Адміністрування податку на доходи фізичних осіб з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Реєстрація та облік платників податків
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Адміністрування екологічного податку
   Адміністрування збору за першу реєстрацію транспортного засобу з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Загальні положення, порядок визначення доходів і витрат, амортизація у Податковому кодексі України
 
Міністерство доходів і зборів України

«Лібералізація ДПС України» - гасло останньої зустрічі податківців з бізнес-спільнотою Богодухівщини

«Наразі податкова служба України «крокує в ногу з часом» та оперативно реагує на потреби своїх клієнтів. Всі перетворення, що відбуваються у відомстві, активно висвітлюються на офіційних сайтах, у засобах масової інформації та власній друкованій продукції», - зазначила Наталія Василівна під час особистої зустрічі з представниками бізнесу, та поінформувала присутніх про інновації у податковому відомстві.

Вона повідомила, що на офіційному веб-порталі ДПС України функціонує розділ «Пропозиції щодо вдосконалення державної податкової політики» та запропонувала всім бажаючим надавати пропозиції.

«У нашому Центрі обслуговування платників податків встановлена спеціальна скринька отже залишайте свої пропозиції та побажання, щодо вдосконалення Податкової конституції. Окрім того, на веб-порталі ДПС України створено окремий банер „Пропозиції до Програми лібералізації державної податкової політики. За допомогою Інтернет-комунікації всі бажаючі можуть висловити свої думки та зауваження, а також запропонувати конкретні та дієві механізми необхідних законодавчих новацій. Податкова налаштована якомога детально розглянути кожну пропозицію та усі слушні зауваження», - зазначила Наталія Салигіна.

Присутні були поінформовані про сервіси:«Тижні податкових консультацій», «Податковий ассистент», «Пульс податкової».

Наприкінці зустрічі підприємці висловили свої пропозиції та побажання, поділилися враженнями про роботу Центру обслуговування платників податків.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.