Мобильная версия сайта Контакты
Богодухов - городской портал
                
Сьогодні -
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 

Знайомимо з Податковим кодексом


   Майже 44 відсотки платників Богодухівської ОДПІ звітують в електронному вигляді
   Змінено порядок використання сум ПДВ, сплачених переробними підприємствами до спецфонду держбюджету
   Порядок здійснення податкового контролю, види перевірок, порядок їх проведення.
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням Прикінцевих та Перехідних положень Податкового Кодексу України. Загальні положення, порядок реєстрації та анулювання платників ПДВ, визначення об’єкта оподаткування.
   Адміністрування податку на доходи фізичних осіб з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Реєстрація та облік платників податків
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Адміністрування екологічного податку
   Адміністрування збору за першу реєстрацію транспортного засобу з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Загальні положення, порядок визначення доходів і витрат, амортизація у Податковому кодексі України
 
Міністерство доходів і зборів України

Спрощенець іде в відпустку

Згідно пункту 295.5 статті 295 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року №2755-VI зі змінами та доповненнями (далі – ПКУ) підприємці на спрощеній системі оподаткування звільняються від сплати єдиного податку протягом одного календарного місяця на рік на час відпустки.

Правом на відпустку, а також на лікарняний (з наданням копії листка непрацездатності, якщо він триває 30 і більше днів) можуть скористатися платники єдиного податку першої та другої групи, які не використовують труд найманих працівників.

Таким чином, можуть оформити щорічну відпустку підприємці, які: є платниками єдиного податку на першій або другій групі; не використають труд найманих працівників.

Якщо підприємець вирішив скористатися своїм правом на відпустку, про це необхідно повідомити орган державної податкової служби за місцем реєстрації шляхом подачі заяви у дозвільній формі. Заява подається завчасно, згідно норма Кодексу законів про працю України та буде підставою для несплати авансового платежу протягом одного календарного місяця.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.