Мобильная версия сайта Контакты
Богодухов - городской портал
                
Сьогодні -
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 

Знайомимо з Податковим кодексом


   Майже 44 відсотки платників Богодухівської ОДПІ звітують в електронному вигляді
   Змінено порядок використання сум ПДВ, сплачених переробними підприємствами до спецфонду держбюджету
   Порядок здійснення податкового контролю, види перевірок, порядок їх проведення.
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням Прикінцевих та Перехідних положень Податкового Кодексу України. Загальні положення, порядок реєстрації та анулювання платників ПДВ, визначення об’єкта оподаткування.
   Адміністрування податку на доходи фізичних осіб з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Реєстрація та облік платників податків
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Адміністрування екологічного податку
   Адміністрування збору за першу реєстрацію транспортного засобу з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Загальні положення, порядок визначення доходів і витрат, амортизація у Податковому кодексі України
 
Міністерство доходів і зборів України

Задля розширення бізнесу кожний підприємець може зареєструватись платником ПДВ

Про таку можливість нагадують податківці ДПІ у Богодухівському районі.

Зміни до Податкового кодексу України зробили добровільну реєстрацію платником податку на додану вартість для усіх категорій бізнесу дійсно добровільною. Зникли усі обмеження, у тому числі й умови щодо розміру поставок товарів чи послуг платникам ПДВ упродовж останнього року в обсягах не менше 50 відсотків від оподатковуваних операцій та вартості активів у 300 тисяч гривень, які існували раніше. До того ж скоротилися й терміни реєстрації платниками податку на додану вартість у органах відомства з 10 до 5 робочих днів.

На часі у тестовому режимі випробовується система видачі свідоцтв платника ПДВ через мережу Інтернет. Це революційна подія, яка дозволить не просто прискорити процедуру видачі свідоцтва, але й повністю прибере з процесу людський фактор та, відповідно, ризики будь-яких корупційних проявів.

Для отримання свідоцтва підприємцю буде достатньо мати вихід в мережу Інтернет. При цьому відвідувати податкову інспекцію як раніше йому буде не обов’язково.

«Особливо приємно, що нашим новаціям високу оцінку дали авторитетні міжнародні експерти. Так у рейтингу Світового Банку, що оцінює рівень дерегуляції економіки країн-учасниць, Doing Business Report-2013 Україна просунулась одразу на 15 сходинок – зі 152 до 137 місця. А у світовому рейтингу оцінки комфортності сплати податків Paying Taxes прогрес склав 18 позицій – зі 181-ї сходинки наша держава піднялася на 165-у. Запровадження реформи передусім мало на меті спрощення системи адміністрування податків для платника та підвищення конкурентоздатності нашої країни. Але не можна не враховувати той факт, що дослідження Світового банку – це своєрідний індикатор інвестиційного клімату держави, відтак наші новації слугуватимуть не лише розвитку приватної ініціативи на місцях, а й залучать у економіку регіонів нові потоки іноземних капіталовкладень», – зазначила начальник ДПІ у Богодухівському районі Наталія Салигіна.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.