Мобильная версия сайта Контакты
Богодухов - городской портал
                
Сьогодні -
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 

Знайомимо з Податковим кодексом


   Майже 44 відсотки платників Богодухівської ОДПІ звітують в електронному вигляді
   Змінено порядок використання сум ПДВ, сплачених переробними підприємствами до спецфонду держбюджету
   Порядок здійснення податкового контролю, види перевірок, порядок їх проведення.
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням Прикінцевих та Перехідних положень Податкового Кодексу України. Загальні положення, порядок реєстрації та анулювання платників ПДВ, визначення об’єкта оподаткування.
   Адміністрування податку на доходи фізичних осіб з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Реєстрація та облік платників податків
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Адміністрування екологічного податку
   Адміністрування збору за першу реєстрацію транспортного засобу з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Загальні положення, порядок визначення доходів і витрат, амортизація у Податковому кодексі України
 
Міністерство доходів і зборів України

Нам цікаві та потрібні пропозиції та ідеї, щодо вдосконалення податкової системи!

Державна податкова служба України розпочала збір побажань від бізнес-активу для розробки програми лібералізації податкової політики.

«На єдиному веб-порталі органів ДПС України розміщено банер „Пропозиції щодо вдосконалення державної податкової політики”. Відтак, скориставшись сайтом, представники підприємницьких кіл та громадських організацій з усіх куточків України зможуть поділитися з податківцями своїми поглядами на подальшу демократизацію податкової політики. Крім того у Центрі обслуговування платників податків встановлені спеціальні скриньки, в яких платники податків зможуть залишати свої побажання та пропозиції», зазначила Наталія Салигіна під час проведення зустрічі із представниками ЗМІ.

Сформульовані ідеї по вдосконаленню системи оподаткування знайдуть своє місце в програмі лібералізації державної податкової політики, яка наразі розробляється на виконання доручення Президента Україна Віктора Януковича.

«Особливу увагу ми приділяємо думці малого та середнього бізнесу, адже для нас важливо почути кожного, навіть найменших учасників економічного життя району», – наголосила Наталія Василівна.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.