Мобильная версия сайта Контакты
Богодухов - городской портал
                
Сьогодні -
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 

Знайомимо з Податковим кодексом


   Майже 44 відсотки платників Богодухівської ОДПІ звітують в електронному вигляді
   Змінено порядок використання сум ПДВ, сплачених переробними підприємствами до спецфонду держбюджету
   Порядок здійснення податкового контролю, види перевірок, порядок їх проведення.
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням Прикінцевих та Перехідних положень Податкового Кодексу України. Загальні положення, порядок реєстрації та анулювання платників ПДВ, визначення об’єкта оподаткування.
   Адміністрування податку на доходи фізичних осіб з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Реєстрація та облік платників податків
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Адміністрування екологічного податку
   Адміністрування збору за першу реєстрацію транспортного засобу з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Загальні положення, порядок визначення доходів і витрат, амортизація у Податковому кодексі України
 
Міністерство доходів і зборів України

Спадкоємність поколінь – запорука успіху

Вже стало доброю традицією податківців Богодухівщини запрошувати ветеранів на свята, так і сьогодні з нагоди Дня вшанування пенсіонерів і ветеранів державної податкової служби України, керівництво ДПІ привітало представників районної Спілки ветеранів.

“Першопрохідців” податкової справи запросили до актового залу інспекції, де начальник ДПІ Наталія Салигіна в урочистій атмосфері висловила вдячність людям, які присвятили усе своє життя державній службі.

«Для мене велика честь від імені усіх працівників ДПІ у Богодухівському районі віддати шану нашим наставникам, носіям безцінного досвіду та мудрості. Ви є взірцем не тільки високого професіоналізму, але й небайдужості до суспільних питань сьогодення, активної життєвої позиції. Щиро дякуємо Вам за Вашу ініціативність, готовність передавати свої знання молодому поколінню податківців» - зазначила Наталія Салигіна.

Ветерани поділились спогадами, та побажали податківцям, постійного самовдосконалення та морального задоволення від своєї трудової діяльності. Зустріч пройшла в атмосфері по-домашньому теплій, невимушеній. Щирими посмішками та оплесками зустрічали кожну промову. Адже зібралися люди, об’єднані спільною метою служити на благо своєму народу, державі.

 

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.