Мобильная версия сайта Контакты
Богодухов - городской портал
                
Сьогодні -
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 

Знайомимо з Податковим кодексом


   Майже 44 відсотки платників Богодухівської ОДПІ звітують в електронному вигляді
   Змінено порядок використання сум ПДВ, сплачених переробними підприємствами до спецфонду держбюджету
   Порядок здійснення податкового контролю, види перевірок, порядок їх проведення.
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням Прикінцевих та Перехідних положень Податкового Кодексу України. Загальні положення, порядок реєстрації та анулювання платників ПДВ, визначення об’єкта оподаткування.
   Адміністрування податку на доходи фізичних осіб з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Реєстрація та облік платників податків
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Адміністрування екологічного податку
   Адміністрування збору за першу реєстрацію транспортного засобу з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Загальні положення, порядок визначення доходів і витрат, амортизація у Податковому кодексі України
 
Міністерство доходів і зборів України

Долучаємо бізнес до розробки програми лібералізації податкової політики

Щоб почути з перших уст ідеї щодо вдосконалення податкової системи, начальник ДПІ у Богодухівському районі нещодавно провела особисту зустріч з представниками бізнесу та громадськісті.

„Врахування регіональної специфіки у проведенні податкової політики – ознака цивілізованості держави. Тому голова ДПС України Олександр Клименко доручив максимально обговорити всі особливості адміністрування та сплати податків, що виникають на місяцях і надати обгрунтовані пропозиції”, -  наголосила Наталія Салигіна.

В ході зустрічі були обговорені зміни потаткового законодавства, також підприємці висловили свою думку бачення Податкової конституції.

Керівник податкової запевнила присутніх, що усі пропозиції бізнесу будуть систематизовані та надані для врахування до програми лібералізації державної податкової політики до 2014 року, яка розробляється зараз на виконання доручення Президента Україна Віктора Януковича.

„ДПС України постійно працює над створенням передумов для підтримки бізнесу. Спрощення адміністрування податків та формулювання податкової політики на основі побажань підприємницької спільноти – це ті моменти, які дозволять бізнесу в майбутньому працювати комфортно у податковому полі”, - підкреслиа Наталія Василівна.

Наприклад, за ініціативою податкової служби значно розширена спрощена система оподаткування для бізнесу за рахунок введення п'ятої та шостої груп платників єдиного податку. На даний момент у Верховній Раді зареєстровані законопроекти №11284-11285 із поправками до Податкового кодексу та інших законодавчих актів для вдосконалення адміністрування податків і зборів, що передбачає зменшення ставок оподаткування для 5 та 6 груп платників єдиного податку: з 7 та 10% до 5 та 7%. Крім того, скасовується обмеження кількості найманих працівників.

 

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.