Мобильная версия сайта Контакты
Богодухов - городской портал
                
Сьогодні -
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 

Знайомимо з Податковим кодексом


   Майже 44 відсотки платників Богодухівської ОДПІ звітують в електронному вигляді
   Змінено порядок використання сум ПДВ, сплачених переробними підприємствами до спецфонду держбюджету
   Порядок здійснення податкового контролю, види перевірок, порядок їх проведення.
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням Прикінцевих та Перехідних положень Податкового Кодексу України. Загальні положення, порядок реєстрації та анулювання платників ПДВ, визначення об’єкта оподаткування.
   Адміністрування податку на доходи фізичних осіб з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Реєстрація та облік платників податків
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Адміністрування екологічного податку
   Адміністрування збору за першу реєстрацію транспортного засобу з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Загальні положення, порядок визначення доходів і витрат, амортизація у Податковому кодексі України
 
Міністерство доходів і зборів України

Чекаємо на пропозиції до Програми лібералізації державної податкової політики

«Будь-яке невиправдане втручання в роботу бізнесу на всіх стадіях процесу адміністрування податків, від видачі свідоцтв платника до проведення перевірок, - коштує втрати довіри громадян до всієї податкової системи» –  зазначила начальник ДПІ у Богодухівському районі під час проведення прес-конференції з представниками ЗМІ.

 З 22 жовтня 2012 року Державна податкова служба України розпочала кампанію зі збору та узагальнення пропозицій від представників бізнесу щодо вдосконалення податкової системи.

На виконання доручення Президента України розробляється «Програма лібералізації державної податкової політики до 2014 року», що має створити більш сприятливі умови для ведення в країні підприємницької діяльності.

ДПІ у Богодухівському районі закликає всіх представників бізнесу та громадськості взяти активну участь в обговоренні «Програми лібералізації державної податкової політики до 2014 року».

Вказана програма запропонує конкретні заходи щодо вирішення проблемних питань, які мають місце в процесі адміністрування податків та зборів. При цьому має враховувати регіональну специфіку, особливості оподаткування в певних галузях народного господарства, потреби малого та середнього бізнесу.

Зазначений документ стане відображенням думок представників всіх категорій бізнесу - від приватних підприємців до великих промислових підприємств щодо моделі сучасної податкової системи, яка має стимулювати розвиток підприємництва, створювати чіткі та прозорі умови для відкриття та ведення власної справи. 

 Детальна інформація щодо вказаної Програми опублікована на єдиному веб-порталі ДПС України.

Свої пропозиції  та зауваження до Програми лібералізації державної податкової політики можливо залишати:

-на єдиному веб-порталі ДПС України (www.sts.gov.ua) у розділі„Пропозиції  щодо вдосконалення державної податкової політики”;

-у спеціальних скриньках, розміщених в центрах обслуговування податків податків та приміщенні ДПІ.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.