Мобильная версия сайта Контакты
Богодухов - городской портал
                
Сьогодні -
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 

Знайомимо з Податковим кодексом


   Майже 44 відсотки платників Богодухівської ОДПІ звітують в електронному вигляді
   Змінено порядок використання сум ПДВ, сплачених переробними підприємствами до спецфонду держбюджету
   Порядок здійснення податкового контролю, види перевірок, порядок їх проведення.
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням Прикінцевих та Перехідних положень Податкового Кодексу України. Загальні положення, порядок реєстрації та анулювання платників ПДВ, визначення об’єкта оподаткування.
   Адміністрування податку на доходи фізичних осіб з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Реєстрація та облік платників податків
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Адміністрування екологічного податку
   Адміністрування збору за першу реєстрацію транспортного засобу з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Загальні положення, порядок визначення доходів і витрат, амортизація у Податковому кодексі України
 
Міністерство доходів і зборів України

Тільки обізнаний платник податків може грамотно та вчасно виконувати податкові зобов’язання

В ДПІ у Богодухівському районі відбувся семінар для бухгалтерів з метою огляду останніх змін в оподаткуванні. В роботі семінару взяли участь фахівці ДПІ, працівники філії ДП «СВЦ ДПСУ» у Харківській області, представники газети «Все про бухгалтерський облік» та бізнесу.

Увагу платників податків було зосереджено на тому, що змінами у Податковому кодексі удосконалена спрощена система оподаткування, обліку та звітності, спрощена процедура реєстрації платника ПДВ, введено мораторій до кінця 2012 року на застосування фінансових санкцій за помилки, допущені при заповненні податкових декларацій і книг обліку доходів і витрат. До 2014 року не застосовуються фінансові санкції за неподання або порушення строків подання відомостей про зміну даних, які вносяться до Державного реєстру фізичних осіб, переглянуто критерії для отримання автоматичного відшкодування ПДВ, та особливу увагу приділено змінам декларування та сплати податку на прибуток.

Присутніх було ознайомлено з вимогами наказу Міністерства фінансів України "Про затвердження Порядку заповнення документів на переказ у разі сплати (стягнення) платежів до бюджету, здійснення бюджетного відшкодування податку на додану вартість, повернення коштів, помилково або надміру зарахованих до бюджету" від 07.07.2012 року № 817.

В ході семінару було наголошено, що з 22 жовтня 2012 року Державна податкова служба України розпочала кампанію зі збору та узагальнення пропозицій від представників бізнесу щодо вдосконалення податкової системи. Свої пропозиції та зауваження до Програми лібералізації державної податкової політики можливо залишати: на єдиному веб-порталі ДПС України (www.sts.gov.ua) у розділі «Пропозиції щодо вдосконалення державної податкової політики»; у спеціальних скриньках, розміщених в центрі обслуговування податків податків; на електронній адресі kh.sts.gov.ua .

Для більш детального ознайомлення, всім учасникам семінару були вручені інформаційні листки, які стосувалися як новацій податкового законодавства, так і запроваджених сервісів ДПС України. Крім того, слухачам запропоновано взяти участь в опитуванні щодо якості обслуговування платників.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.