Мобильная версия сайта Контакты
Богодухов - городской портал
                
Сьогодні -
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 

Знайомимо з Податковим кодексом


   Майже 44 відсотки платників Богодухівської ОДПІ звітують в електронному вигляді
   Змінено порядок використання сум ПДВ, сплачених переробними підприємствами до спецфонду держбюджету
   Порядок здійснення податкового контролю, види перевірок, порядок їх проведення.
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням Прикінцевих та Перехідних положень Податкового Кодексу України. Загальні положення, порядок реєстрації та анулювання платників ПДВ, визначення об’єкта оподаткування.
   Адміністрування податку на доходи фізичних осіб з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Реєстрація та облік платників податків
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Адміністрування екологічного податку
   Адміністрування збору за першу реєстрацію транспортного засобу з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Загальні положення, порядок визначення доходів і витрат, амортизація у Податковому кодексі України
 
Міністерство доходів і зборів України

Юристами ДПІ у Богодухівському районі виграно у судах 39 справ

Про це повідомив завідувач юридичного сектору ДПІ Руслан Костенко під час зустрічі із ЗМІ.

В провадженні судів різних інстанцій з початку 2012 року знаходиться 75 справ на загальну суму 21875,92 тис. грн., з яких 38 справ на суму 5046,27 тис. грн. порушено у 2012р. інші справи - перейшли з попередніх років.

У поточному році судами було прийнято 39 судових рішень на користь податкової інспекції на загальну суму 6564,53 тис. грн., з яких до відповідного бюджету від платників податків надійшло 3389,18 тис. грн.

До особливої категорії справ відносяться справи за позовом Дочірньої компанії «Укргазвидобування» НАК «Нафтогаз України» до ДПІ у Богодухівському районі Харківської області ДПС про скасування податкових повідомлень-рішень, які на сьогодній день знаходяться на розгляді у судах різних інстанцій міста Києва.

Справи за позовами Дочірньої компанії «Укргазвидобування» НАК «Нафтогаз України» мають важливе значення для податкової інспекції, оскільки загальна сума позову по всіх справах складає левову частку від усіх справ.

«На сьгодній день від Дочірньої компанії «Укргазвидобування» НАК «Нафтогаз України» по судовим справам до відповідного бюджету надійшло 3297,02 тис. грн., що є вагомим внеском податкового органу у наповненні бюджету,»- зазначив Руслан Костенко.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.