Мобильная версия сайта Контакты
Богодухов - городской портал
                
Сьогодні -
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 

Знайомимо з Податковим кодексом


   Майже 44 відсотки платників Богодухівської ОДПІ звітують в електронному вигляді
   Змінено порядок використання сум ПДВ, сплачених переробними підприємствами до спецфонду держбюджету
   Порядок здійснення податкового контролю, види перевірок, порядок їх проведення.
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням Прикінцевих та Перехідних положень Податкового Кодексу України. Загальні положення, порядок реєстрації та анулювання платників ПДВ, визначення об’єкта оподаткування.
   Адміністрування податку на доходи фізичних осіб з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Реєстрація та облік платників податків
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Адміністрування екологічного податку
   Адміністрування збору за першу реєстрацію транспортного засобу з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Загальні положення, порядок визначення доходів і витрат, амортизація у Податковому кодексі України
 
Міністерство доходів і зборів України

Щодо питання патентування

Підпунктом 267.5.2 п.267.5 ст. 267 Податкового Кодексу встановлено такі строки сплати збору :

-за провадження торговельнолї діяльності з придбанням короткотермінового торгового патенту –не пізніше як за один календарний день до початку провадження такої діяльності

-за провадження торговельної діяльності (крім торговельної діяльності  з придбанням короткотермінового торгового патенту), діяльності з надання платних послуг, здійснення торгівлі валютними цінностями –щомісяця не пізніше 15 числа  місяця, що передує звітному місяцю.

-за здійснення діяльності у сфері розваг-щокварталу не пізніше 15 числа місяця,що передує звітному кварталу.

У разі невнесення субєктом господарювання  збору у вище зазначені строки дія такого патенту анулюється з першого числа місяця, що настає за місяцем, у якому відбулося таке порушення ( пп.267.7.4 п.267.4 ст. 267 Податкового Кодексу ).

При цьому якщо субєкт господарювання продовжує здійснювати діяльність ,яка потребує придбання торгового патенту ,то вважається ,що така діяльність здійснюється  без отримання відповідних торгових патентів з першого числа місяця ,що настає ,за місяцем у якому відбулося  таке порушення .

Крім того, відповідно до п.125.1ст. 125Податкового кодексу несплата (неперерахування ) субєктом господарювання сумм збору за здійснення деяких видів підприємницької діяльності ,зазначених у пп.267.1.1п.267.1 ст.267 цього Кодексу ,в порядку  та строки ,визначені Кодексом ,тягне за собою накладення штрафу у розмірі 50%ставок збору ,встановлених ст. 267 Податкового кодексу.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.