Мобильная версия сайта Контакты
Богодухов - городской портал
                
Сьогодні -
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 

Знайомимо з Податковим кодексом


   Майже 44 відсотки платників Богодухівської ОДПІ звітують в електронному вигляді
   Змінено порядок використання сум ПДВ, сплачених переробними підприємствами до спецфонду держбюджету
   Порядок здійснення податкового контролю, види перевірок, порядок їх проведення.
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням Прикінцевих та Перехідних положень Податкового Кодексу України. Загальні положення, порядок реєстрації та анулювання платників ПДВ, визначення об’єкта оподаткування.
   Адміністрування податку на доходи фізичних осіб з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Реєстрація та облік платників податків
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Адміністрування екологічного податку
   Адміністрування збору за першу реєстрацію транспортного засобу з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Загальні положення, порядок визначення доходів і витрат, амортизація у Податковому кодексі України
 
Міністерство доходів і зборів України

Питанняподаткового боргу та надання пільги у сплаті земельного податку розглядалось під час зустрічі

Під час зустрічі за «круглим столом» начальника ДПІ у Богодухівському районі Наталії Салигіної з головами селищних та сільських рад вона зазначила, що згідно норм Податкового кодексу, від сплати земельного податку звільняються: інваліди 1 і 2 групи; фізичні особи, які виховують 3 і більше дітей віком до 18 років; пенсіонери (за віком); ветерани війни та особи, на яких поширюється дія Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту»; фізичні особи, визнані законом особами, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи. Звільнення від сплати поширюється на одну земельну ділянку за кожним видом користування в межах граничних норм та починає застосовуватись з місяця, що настає за місяцем, в якому виникло таке право. Також начальник ДПІ звернула увагу на те, що для отримання пільги щодо сплати земельного податку, фізична особа має подати до органу державної податкової служби за місцезнаходженням земельної ділянки заяву про надання пільги та документи, що посвідчують право такої особи на пільгу (паспорт, пенсійне посвідчення, тощо).

Наталія Василівна нагадала, що плата за землю, є основним джерелом наповнення місцевих бюджетів і для тих громадян, які не входять до категорії пільговиків, плата за землю здійснюється протягом 60 днів з дня вручення повідомлення – рішення, а його несвоєчасна сплата тягне нарахування штрафних санкцій та пені. За даними особових рахунків, які ведуться в органах податкової служби у 2012 році жителям району нараховано 534,4 тис.грн. плати за землю, з яких сплачено 493,6 тис.грн. Податковий борг по платі за землю станом на 01.10.2012 року складав - 186,2 тис.грн., в т.ч. земельний податок – 160,4 тис.грн., орендна плата – 25,8 тис.грн.

Станом на 15.10.2012 року податковий борг складає по платі за землю 167,0 тис.грн., протягом жовтня місяця поточного року податковий борг по скоротився на 19,2 тис.грн. або на 10,3%

Вагома частка податкового боргу складає борг минулих років – 88,4 тис.грн або 47,5% від загального боргу.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.