Мобильная версия сайта Контакты
Богодухов - городской портал
                
Сьогодні -
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 

Знайомимо з Податковим кодексом


   Майже 44 відсотки платників Богодухівської ОДПІ звітують в електронному вигляді
   Змінено порядок використання сум ПДВ, сплачених переробними підприємствами до спецфонду держбюджету
   Порядок здійснення податкового контролю, види перевірок, порядок їх проведення.
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням Прикінцевих та Перехідних положень Податкового Кодексу України. Загальні положення, порядок реєстрації та анулювання платників ПДВ, визначення об’єкта оподаткування.
   Адміністрування податку на доходи фізичних осіб з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Реєстрація та облік платників податків
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Адміністрування екологічного податку
   Адміністрування збору за першу реєстрацію транспортного засобу з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Загальні положення, порядок визначення доходів і витрат, амортизація у Податковому кодексі України
 
Міністерство доходів і зборів України

Про позитивні зміни, новий сервіс та податкову знижку...

Йшлося під час брифінгу  начальника ДПІ у Богодухівському районі Наталії Салигіної.

Під час заходу  представники місцевих ЗМІ були поінформовані про роботу Центру з обслуговування платників податків, запровадження нових сервісів від податкової, та ознайомлені з  правилами оформлення податкової знижки, адже розпочався новий навчальний рік і це питання є дуже актуальним для студентської молоді та їх батьків.

Зокрема, було повідомлено, що до податкової знижки для фізичних осіб за навчання, можна віднести витрати батьків чи самих студентів, якщо вони самостійно працюють та сплачують за своє навчання. Крім того, перелік витрат, дозволених до включення до податкової знижки, визначено у п.166.3 ст.166 Податкового кодексу України. При цьому її платник податку зможе отримати, починаючи з 2012 року за результатами 2011 року. Підстави для нарахування податкової знижки із зазначенням конкретних сум відображаються платником податку у річній податковій декларації. Усі запитання, пов'язані із отриманням податкової знижки, роз'яснення та інші послуги від податкової можна отримати у сервісному центрі.

Наталія Василівна підкреслила, що основною метою створення центру обслуговування є реалізація одного із стратегічних напрямів державної податкової служби – перетворення її з фіскального органу на сервісну службу. Його робота спрямована на покращання якості обслуговування платників податків та передбачає впровадження прогресивних підходів і методів взаємодії податкової служби із суб'єктами господарювання.

«На сьогодні всі зусилля працівників податкової служби спрямовані на підвищення якості обслуговування представників бізнесу та налагодження партнерських стосунків з клієнтами податкової, – наголосив Андрій Чорненький.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.