Мобильная версия сайта Контакты
Богодухов - городской портал
                
Сьогодні -
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 

Знайомимо з Податковим кодексом


   Майже 44 відсотки платників Богодухівської ОДПІ звітують в електронному вигляді
   Змінено порядок використання сум ПДВ, сплачених переробними підприємствами до спецфонду держбюджету
   Порядок здійснення податкового контролю, види перевірок, порядок їх проведення.
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням Прикінцевих та Перехідних положень Податкового Кодексу України. Загальні положення, порядок реєстрації та анулювання платників ПДВ, визначення об’єкта оподаткування.
   Адміністрування податку на доходи фізичних осіб з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Реєстрація та облік платників податків
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Адміністрування екологічного податку
   Адміністрування збору за першу реєстрацію транспортного засобу з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Загальні положення, порядок визначення доходів і витрат, амортизація у Податковому кодексі України
 
Міністерство доходів і зборів України

Оновлено державний реєстр РРО

Про це попідомила начальник відділу податкового контролю ДПІ у Богодухівському районі Валентина Тризна під час зустрічі з представниками ЗМІ.

В ході зустрічі вона зазначила: «Відповідно до Положення про Державний реєстр реєстраторів розрахункових операцій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 29.08.2002 р. №1315 (далі – Положення про Держреєстр), та на підставі протоколу Технічної комісії від 10.08.2012 р. №17 наказом ДПС України  від 23.08.2012 р. №772 затверджено в новій редакції Державний реєстр РРО.Державний реєстр РРО складається з двох частин: перша містить перелік моделей, дозволених до первинної реєстрації в органах ДПС, друга – перелік моделей, строк первинної реєстрації (дії сертифікатів відповідності) яких закінчився.У Державному реєстрі РРО наведено інформацію щодо кожної моделі РРО: назва, версії внутрішнього програмного забезпечення, найменування заявника та виробника, строк первинної реєстрації в органах ДПС, дата і номер рішення про включення до Державного реєстру та головне – сфера застосування відповідного РРО.Так, наказом №772 включено до Державного реєстру РРО дозволені до первинної реєстрації:

-  модель портативного електронного контрольно-касового апарата DATECS VP-50 UP з версією внутрішнього програмного забезпечення 02.01 (зі строком первинної реєстрації – 10.08.2014р.), сфера застосування – торгівля, громадське харчування, сфера послуг, підприємства поштового зв’язку (оподаткування продажу товарів/послуг за двома податковими ставками);

-  модель портативного електронного контрольно-касового апарата MINI –T 400ME з версією внутрішнього програмного забезпечення 4101-1 (зі строком первинної реєстрації – 20.11.2014 р.), сфера застосування – торгівля, громадське харчування, сфера послуг, підприємства поштового зв’язку, оформлення проїзних/перевізних документів на автовокзалах та автостанціях (оподаткування продажу товарів/послуг за двома податковими ставками);

-  модель портативного контрольно-касового апарата Калина – 101Т з версією внутрішнього програмного забезпечення  К101Т.01 (зі строком первинної реєстрації 22.04.2015 р.) сфера застосування – торгівля, громадське харчування, сфера послуг.

Зазначеним наказом доповнено перелік версій внутрішнього програмного забезпечення, раніше включеного до Державного реєстру:

-  портативний електронний контрольно-касовий апарат DANECS MP-50 JUNIOR з версією внутрішнього програмного забезпечення 02.01 (зі строком первинної реєстрації – 10.08.2014 р.), сфера застосування – торгівля, громадське харчування, сфера послуг, підприємства поштового зв’язку (оподаткування продажу товарів/послуг за двома податковими ставками);

- автомат з продажу товарів (послуг) СЕА АП 100 з версією внутрішнього програмного забезпечення АП 1.10 (зі строком первинної реєстрації – 24.04.2012 р.) сфера застосування – паркування автотранспорту.

Слід зазначити, що оскільки виробником системи комп’ютерної касової спеціалізованої A-POS MASTER надано оновлені сертифікат відповідності та атестат виробництва згідно з п.21 Положення про Держреєстр, зазначеній моделі подовжено строк первинної реєстрації відповідно до строку дії наданих сертифікатів відповідності, а саме до 23.05.2015 р.

Виробник моделей Т&T POS ( виконання Т&T POS.10, Т&T POS; виконання Т&T POS.21 та АКМ POS виконання АКМ POS.02) також надано оновлені сертифікати відповідності та атестат виробництва відповідно до п.21 Положення про Держреєстр, тому зазначеним моделям подовжено строк первинної реєстрації до 12.06.2015 р.

Оскільки термін дії сертифікатів відповідності моделей РРО закінчився, а їх виробники не надали оновлені сертифікати з подовженим строком дії, такі моделі з першої частини «Реєстратори розрахункових операцій, дозволені до первинної реєстрації» Державного реєстру перенесено до другої частини – «Реєстратори розрахункових операцій, первинна реєстрація яких заборонена»:

Т&T POS виконання Т&T POS.20, Т&T POS.22, Т&T POS.24 зі сферою застосування – торгівля, громадське харчування, сфера послуг, АЗС;

NEW 8110 зі сферою застосування – оформлення проїзних/перевізних документів в міському наземному пасажирському транспорті та кіосках з продажу проїзних документів.

Згідно з наказом № 722 виключено із Державного реєстру такі моделі реєстратора, як MINI-600.02ME, DATECS MP-550i, МАРІЯ-701.01 зі сферою застосування – казино, зали гральних автоматів, торгівля та послуги гральних закладів, оскільки на сьогодні гральний бізнес заборонено чинним законодавством.»

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.