Мобильная версия сайта Контакты
Богодухов - городской портал
                
Сьогодні -
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 

Знайомимо з Податковим кодексом


   Майже 44 відсотки платників Богодухівської ОДПІ звітують в електронному вигляді
   Змінено порядок використання сум ПДВ, сплачених переробними підприємствами до спецфонду держбюджету
   Порядок здійснення податкового контролю, види перевірок, порядок їх проведення.
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням Прикінцевих та Перехідних положень Податкового Кодексу України. Загальні положення, порядок реєстрації та анулювання платників ПДВ, визначення об’єкта оподаткування.
   Адміністрування податку на доходи фізичних осіб з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Реєстрація та облік платників податків
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Адміністрування екологічного податку
   Адміністрування збору за першу реєстрацію транспортного засобу з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Загальні положення, порядок визначення доходів і витрат, амортизація у Податковому кодексі України
 
Міністерство доходів і зборів України

Облік платників податків в органах державної податкової служби

Відповідно до статей 63 – 65 Податкового кодексу та статей 26, 43 Закону про держреєстрацію ( Закон України від 15.05.2003 р. №755 –IV « Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців» взяття на облік суб’єктів господарювання в органах ДПС здійснюється за принципом « єдиного вікна» - на підставі відомостей з реєстраційних карток, наданих державним реєстратором згідно із зазначеним Законом.З метою удосконалення принципу «єдиного вікна» прийнято закони № 4839 (Закон України від 24.05.2012 р. №4839- IV « Про внесення змін до деяких законів України щодо взяття на облік юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців») та № 4834 (Закон України від 24.05.2012 р. № 4834 – IV « Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо удосконалення деяких податкових норм»). Зазначеними законами принцип «єдиного вікна» удосконалюється шляхом запровадження єдиного документа – виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців та скасування довідки органу державної податкової служби про взяття на облік платника податків.

Виписка підтверджуватиме державну реєстрацію суб’єкта господарювання та взяття його на облік в органах державної статистики, Державної податкової служби та Пенсійного фонду України. Виписка видаватиметься державним реєстратором на наступний робочий день з дати державної реєстрації юридичної особи або фізичної особи – підприємця безкоштовно та використовуватиметься суб’єктом господарювання при відкритті рахунку у банку для підтвердження взяття його на облік у відповідних органах.

Зазначені норми наберуть чинності через шість місяців з дня опублікування Закону №4839 (опубліковано в газеті «Голос України» від 16.06.2012 р. №110). Отже, з 17.12.2012 р. взяття на облік платників податків в органах державної податкової служби підтверджуватиметься випискою з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.