Мобильная версия сайта Контакты
Богодухов - городской портал
                
Сьогодні -
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 

Знайомимо з Податковим кодексом


   Майже 44 відсотки платників Богодухівської ОДПІ звітують в електронному вигляді
   Змінено порядок використання сум ПДВ, сплачених переробними підприємствами до спецфонду держбюджету
   Порядок здійснення податкового контролю, види перевірок, порядок їх проведення.
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням Прикінцевих та Перехідних положень Податкового Кодексу України. Загальні положення, порядок реєстрації та анулювання платників ПДВ, визначення об’єкта оподаткування.
   Адміністрування податку на доходи фізичних осіб з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Реєстрація та облік платників податків
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Адміністрування екологічного податку
   Адміністрування збору за першу реєстрацію транспортного засобу з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Загальні положення, порядок визначення доходів і витрат, амортизація у Податковому кодексі України
 
Міністерство доходів і зборів України

З нового року – лише новий довідник КВЕДів

Згідно наказу Державного комітету України з питань технічного регулювання та споживчої політики від 11 жовтня 2010 року № 457 (із змінами від 29.11.2010 р. № 530) «Про затвердження та скасування національних класифікаторів» з 1 січня 2012 року набрав чинності національний класифікатор України ДК 009:2010.

Нагадуємо, що чинність КВЕД (ДК 009:2005) припиняється 31.12.2012 року. Оскільки зміни  видів діяльності за КВЕД автоматично проводитися не будуть, просимо Вас подавати документи самостійно протягом усього 2012 року.

Звертайтеся до відділів державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців Богодухівської районної державної адміністрації, яка знаходиться за адресою: пл.. Червона, 2.

Для проведення державної реєстрації змін до відомостей, які містяться в ЄДР, а саме зміни видів діяльності, подаються реєстраційні картки, затверджені наказом Міністерства юстиції України від 14.10.2011 року № 3178/5:

для фізичних осіб – підприємців – форма 11;

для юридичних осіб – форма 4.

 

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.