Мобильная версия сайта Контакты
Богодухов - городской портал
                
Сьогодні -
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 

Знайомимо з Податковим кодексом


   Майже 44 відсотки платників Богодухівської ОДПІ звітують в електронному вигляді
   Змінено порядок використання сум ПДВ, сплачених переробними підприємствами до спецфонду держбюджету
   Порядок здійснення податкового контролю, види перевірок, порядок їх проведення.
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням Прикінцевих та Перехідних положень Податкового Кодексу України. Загальні положення, порядок реєстрації та анулювання платників ПДВ, визначення об’єкта оподаткування.
   Адміністрування податку на доходи фізичних осіб з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Реєстрація та облік платників податків
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Адміністрування екологічного податку
   Адміністрування збору за першу реєстрацію транспортного засобу з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Загальні положення, порядок визначення доходів і витрат, амортизація у Податковому кодексі України
 
Міністерство доходів і зборів України

Тіньова зарплата - майбутнє без гарантій!

Заробітна плата в «конверті» сьогодні залишається однією з найважливіших проблем, яка негативно впливає на рівень соціальних виплат населенню. При цьому  основним джерелом наповнення місцевих бюджетів залишається  податок на доходи фізичних осіб, що утримується із заробітної плати.

Під час проведення перевірок податковими органами, виявляються випадки коли при оформленні на роботу громадянина, сума його офіційної заробітної плати набагато менша ніж сума нелегальних надходжень. При виявлені таких порушень працедавці притягуються до адміністративної і навіть до кримінальної відповідальності.

З метою захисту інтересів працівників підприємств, в ДПІ у Богодухівському районі проводяться засідання робочої групи, де заслуховуються керівники установ, які нараховували заробітну плату нижче законодавчо встановленого рівня.

Також в інспекції працює телефон «довіри», куди можуть звернутись громадяни і повідомити про факти невиплати заробітної плати, або виплати її в «конвертах», його номер – 3-33-01.

Шановні громадяни, захистіть себе, не дозволяйте збагачуватися роботодавцям за власний рахунок, вимагайте від своїх роботодавців належного оформлення трудових відносин, легалізацію та повне оподаткування зароблених Вами доходів.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.