Мобильная версия сайта Контакты
Богодухов - городской портал
                
Сьогодні -
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 

Знайомимо з Податковим кодексом


   Майже 44 відсотки платників Богодухівської ОДПІ звітують в електронному вигляді
   Змінено порядок використання сум ПДВ, сплачених переробними підприємствами до спецфонду держбюджету
   Порядок здійснення податкового контролю, види перевірок, порядок їх проведення.
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням Прикінцевих та Перехідних положень Податкового Кодексу України. Загальні положення, порядок реєстрації та анулювання платників ПДВ, визначення об’єкта оподаткування.
   Адміністрування податку на доходи фізичних осіб з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Реєстрація та облік платників податків
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Адміністрування екологічного податку
   Адміністрування збору за першу реєстрацію транспортного засобу з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Загальні положення, порядок визначення доходів і витрат, амортизація у Податковому кодексі України
 
Міністерство доходів і зборів України

Мінімальна заробітна плата з 1 жовтня 2012року становить 1118 гривень

Відносини суб’єктів господарської діяльності з найманими працівниками регулюються трудовим і цивільним законодавством. Згідно із Кодексом законів про працю мінімальна заробітна плата – це державна соціальна гарантія, обов’язкова на всій території України для підприємств, установ, організацій усіх форм власності та фізичних осіб.

Тому суб’єкти господарської діяльності повинні забезпечити своїм працівникам мінімальний розмір заробітної плати, який з 1 жовтня 2012 року становитиме 1118 гривень.

Крім цього, ДПІ у Богодухівському районі наголошує працедавцям на неприпустимість виплати заробітної плати нижче встановленого мінімального рівня та у “конвертах”. Нагадуємо, що при виплаті зарплати у незаконний спосіб, суб’єкти підприємницької діяльності можуть бути притягнуті до кримінальної відповідальності, тому що така виплата може бути розцінена як ухилення від сплати податків.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.