Мобильная версия сайта Контакты
Богодухов - городской портал
                
Сьогодні -
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 

Знайомимо з Податковим кодексом


   Майже 44 відсотки платників Богодухівської ОДПІ звітують в електронному вигляді
   Змінено порядок використання сум ПДВ, сплачених переробними підприємствами до спецфонду держбюджету
   Порядок здійснення податкового контролю, види перевірок, порядок їх проведення.
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням Прикінцевих та Перехідних положень Податкового Кодексу України. Загальні положення, порядок реєстрації та анулювання платників ПДВ, визначення об’єкта оподаткування.
   Адміністрування податку на доходи фізичних осіб з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Реєстрація та облік платників податків
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Адміністрування екологічного податку
   Адміністрування збору за першу реєстрацію транспортного засобу з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Загальні положення, порядок визначення доходів і витрат, амортизація у Податковому кодексі України
 
Міністерство доходів і зборів України

Податковий борг зменшено

Податковий борг зменшено

Про це повідомив заступник начальника ДПІ Андрій Чорненький підчас зустрічі зі ЗМІ. «Якщо на початок 2012 року в ДПІ у Богодухівському районі перебувало на обліку 23 платники, які мали податковий борг, то станом на 01.10.2012 р. їх кількість склала 18 суб’єктів господарської діяльності. Загальна сума заборгованості - 3112,5 тис.грн. (без банкрутів)»

За 9 місяців 2012 року відбулося скорочення податкового боргу до Зведеного бюджету на 208,3 тис. грн. З початку року забезпечено надходження грошових коштів від боржників до Зведеного бюджету в сумі 5104,5тис.грн.

Найбільшими боржниками бюджету є підприємства: ВАТ «Богодухівський молокозавод» 2963,0 тис. грн. (банкрут, здійснюється ліквідаційна процедура), ВАТ «Богодухівське АТП» - 57,7 тис.грн., КП «Богодухіввода»- 66,3 тис.грн «Принцип роботи Державної податкової служби – допомагати тим підприємствам, які цього потребують і застосовувати заходи стягнення до тих, хто обходить або порушує податкове законодавство» - наголосив Андрій Володимирович.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.