Мобильная версия сайта Контакты
Богодухов - городской портал
                
Сьогодні -
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 

Знайомимо з Податковим кодексом


   Майже 44 відсотки платників Богодухівської ОДПІ звітують в електронному вигляді
   Змінено порядок використання сум ПДВ, сплачених переробними підприємствами до спецфонду держбюджету
   Порядок здійснення податкового контролю, види перевірок, порядок їх проведення.
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням Прикінцевих та Перехідних положень Податкового Кодексу України. Загальні положення, порядок реєстрації та анулювання платників ПДВ, визначення об’єкта оподаткування.
   Адміністрування податку на доходи фізичних осіб з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Реєстрація та облік платників податків
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Адміністрування екологічного податку
   Адміністрування збору за першу реєстрацію транспортного засобу з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Загальні положення, порядок визначення доходів і витрат, амортизація у Податковому кодексі України
 
Міністерство доходів і зборів України

Динаміка наповнення бюджетів податківцями Богодухівщини - плюс 25 відсотків до минулого року

Податківці ДПІ у Богодухівському райноні забезпечили понад 91,8 мільйонів гривень надходжень до бюджетів всіх рівнів протягом дев’яти місяців 2012року, або на 18,3 мільйони гривень більше, ніж торік. Про це на прес-конференції для місцевих ЗМІ повідомила начальник ДПІ Наталія Салигіна „Суттєвого росту у надходженні платежів досягнуто завдяки налагодженому конструктивному діалогу з сумлінним бізнесом та контролем за тими підприємствами які створюють ризики у наповненні бюджету,” – наголосила Наталія Василівна.

До державного бюджету за січнень-вересень 2012р. зібрано понад 58,8 млн.грн. податків та платежів, що більше рівня аналогічного періоду минулого року на 12 млн.грн. Зокрема цьогорічні надходження по податку на прибуток перевищують минулорічні - на 1,1 мнн. грн., а ПДВ – близько 1 млн грн.

До місцевих бюджетів надійшло понад 33 млн.грн. податків, чим забезпечено виконання доведеного завдання з наповнення місцевих бюджетів на 112,7 відсотків та на 6,3 млн. грн. перевищує надходження січня-вересня 2011 року. Основним джерелом наповнення місцевого бюджету залишається податок на доходи фізичних осіб. З початку року надходження з цього податку склали понад 20,8 млн.гривень.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.