Мобильная версия сайта Контакты
Богодухов - городской портал
                
Сьогодні -
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 

Знайомимо з Податковим кодексом


   Майже 44 відсотки платників Богодухівської ОДПІ звітують в електронному вигляді
   Змінено порядок використання сум ПДВ, сплачених переробними підприємствами до спецфонду держбюджету
   Порядок здійснення податкового контролю, види перевірок, порядок їх проведення.
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням Прикінцевих та Перехідних положень Податкового Кодексу України. Загальні положення, порядок реєстрації та анулювання платників ПДВ, визначення об’єкта оподаткування.
   Адміністрування податку на доходи фізичних осіб з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Реєстрація та облік платників податків
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Адміністрування екологічного податку
   Адміністрування збору за першу реєстрацію транспортного засобу з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Загальні положення, порядок визначення доходів і витрат, амортизація у Податковому кодексі України
 
Міністерство доходів і зборів України

Спрощену систему оподаткування удосконалять

Про це повідомила начальник ДПІ у Богодухіваському районі Наталія Салиніна представників ЗМІ під час зустрічі. В ході зустрічі вана повідомила: «Державна податкова служба України підготувала законопроект, спрямований на підтримку малого та середнього бізнесу шляхом подальшого удосконалення спрощеної системи оподаткування.

Зокрема, вказаним документом передбачено запровадження для платників спрощеної системи, які обрали другу групу, річний податковий період замість квартального, що дозволить скоротити кількість податкової звітності,  документообіг та покращить рівень адміністрування єдиного податку.

З метою створення додаткових робочих місць законопроектом передбачено скасування обмежень по критерію кількості найманих працівників для 5, 6 груп платників єдиного податку. Крім того, для даної категорії спрощенців запропоновано зниження ставки єдиного податку з 7% і 10% до 5% і 7% відповідно, а також запровадження електронної форми заповнення заяви про перехід на спрощену систему оподаткування.»

Довідково. На сьогодні в Богодухівському районі на спрощеній системі оподаткування перебуває 883 фізичних осіб-підприємців та 75 юридичних осіб.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.