Мобильная версия сайта Контакты
Богодухов - городской портал
                
Сьогодні -
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 

Знайомимо з Податковим кодексом


   Майже 44 відсотки платників Богодухівської ОДПІ звітують в електронному вигляді
   Змінено порядок використання сум ПДВ, сплачених переробними підприємствами до спецфонду держбюджету
   Порядок здійснення податкового контролю, види перевірок, порядок їх проведення.
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням Прикінцевих та Перехідних положень Податкового Кодексу України. Загальні положення, порядок реєстрації та анулювання платників ПДВ, визначення об’єкта оподаткування.
   Адміністрування податку на доходи фізичних осіб з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Реєстрація та облік платників податків
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Адміністрування екологічного податку
   Адміністрування збору за першу реєстрацію транспортного засобу з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Загальні положення, порядок визначення доходів і витрат, амортизація у Податковому кодексі України
 
Міністерство доходів і зборів України

Конструктивний діалог влади з аграріями Богодухівщини

Нещодавно в рамках проведення особистих зустрічей з бізнес-середовищем району перший заступник начальника ДПІ у Богодухівському районі Олександр Іванцов та керівництво РДА зустрілися з аграріями Богодухівщини.

У ході заходу порушувалось ряд важливих та актуальних питань, що турбують працівників аграрного сектору економіки, та можливі шляхи їх вирішення. Зокрема, акцентувалась увага на своєчасності та повноті сплати податку на доходи фізичних осіб під час виплати плати за оренду паїв, цільового використання земельних ділянок, сплати земельного податку відповідно до грошової нормативної оцінки земельної ділянки та ін.

   Олександр Іванцов закликав аграріїв до конструктивної співпраці: «Богодухівщина є сільськогосподарським районом, тому вагоме місце в наповненні місцевих бюджетів та сплаті податку на доходи фізичних осіб, орендної плати за землю, земельного податку займають саме аграрні підприємства. А це - забезпечення робочими місцями жителів району, своєчасна сплата податку на доходи при виплаті заробітної плати, орендної плати за користування земельними та майновими паями, а відтак – збільшення надходжень до місцевих бюджетів та як наслідок – покращення рівня життя сільських та селищних громад».

 

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.