Мобильная версия сайта Контакты
Богодухов - городской портал
                
Сьогодні -
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 

Знайомимо з Податковим кодексом


   Майже 44 відсотки платників Богодухівської ОДПІ звітують в електронному вигляді
   Змінено порядок використання сум ПДВ, сплачених переробними підприємствами до спецфонду держбюджету
   Порядок здійснення податкового контролю, види перевірок, порядок їх проведення.
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням Прикінцевих та Перехідних положень Податкового Кодексу України. Загальні положення, порядок реєстрації та анулювання платників ПДВ, визначення об’єкта оподаткування.
   Адміністрування податку на доходи фізичних осіб з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Реєстрація та облік платників податків
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Адміністрування екологічного податку
   Адміністрування збору за першу реєстрацію транспортного засобу з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Загальні положення, порядок визначення доходів і витрат, амортизація у Податковому кодексі України
 
Міністерство доходів і зборів України

Торгівля алкогольною продукцією – тільки за встановленими правилами

В ДПІ у Богодухівському районі відбулася зустріч податківців з представниками бізнесу, що здійснюють оптову та роздрібну торгівлю алкогольними напоями та тютюновими виробами.

Як зазначила під час зустрічі начальник ДПІ Наталія Салигіна, державна податкова служба здійснює моніторинг за дотриманням чинного законодавства всіма суб’єктами господарювання, які реалізують алкогольні та тютюнові вироби. За її словами, це не лише забезпечує своєчасне надходження акцизного податку до бюджету, а й в певній мірі перешкоджає потраплянню на ринок фальсифікованої продукції, що загрожує людському здоров’ю.

Податківці нагадали, що розмір мінімальних оптово-відпускних і роздрібних цін на окремі види алкогольних напоїв встановлено постановою Кабінету Міністрів України від 30.10.08 року №957 «Про встановлення розміру мінімальних оптово-відпускних і роздрібних цін на окремі види алкогольних напоїв».

Так, на сьогоднішній день законодавчо встановлені мінімальні роздрібні ціни на горілку складають: - 02 літра – 10,44 гривень; - 0,5 літра – 26,1 гривень; - 0,7 літра – 36,54 гривень; на пляшку коньяку (0,5 літра): - 3* – 33,1 гривень; - 4* – 37,16 гривень; - 5* – 41,1 гривень; на пляшку вина (0,7 літра) – 18 гривень; на пляшку шампанського – 26 гривень.

Наталія Салигіна акцентувала увагу присутніх на заборону реалізації тютюнових виробів особам, які не досягли 18-ти років. Наслідком порушення продавцем цієї норми є анулювання отриманої ліцензії на роздрібну торгівлю тютюновими виробами.

У котрий раз порушувалися питання заборони продажу неповнолітнім особам алкогольних та тютюнових виробів.

 

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.