Мобильная версия сайта Контакты
Богодухов - городской портал
                
Сьогодні -
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 

Знайомимо з Податковим кодексом


   Майже 44 відсотки платників Богодухівської ОДПІ звітують в електронному вигляді
   Змінено порядок використання сум ПДВ, сплачених переробними підприємствами до спецфонду держбюджету
   Порядок здійснення податкового контролю, види перевірок, порядок їх проведення.
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням Прикінцевих та Перехідних положень Податкового Кодексу України. Загальні положення, порядок реєстрації та анулювання платників ПДВ, визначення об’єкта оподаткування.
   Адміністрування податку на доходи фізичних осіб з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Реєстрація та облік платників податків
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Адміністрування екологічного податку
   Адміністрування збору за першу реєстрацію транспортного засобу з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Загальні положення, порядок визначення доходів і витрат, амортизація у Податковому кодексі України
 
Міністерство доходів і зборів України

Особливості обкладення платників фіксованого сільськогосподарського податку

Особливості обкладення платників фіксованого сільськогосподарського податку

Про це та електронні сервіси, порядок заповнення платіжних документів йшлося під час проведення засідання «круглого столу» керівництва ДПІ у Богодухівському районі та сільгоспвиробниками.

Перший заступник начальника ДПІ у Богодухівському районі Олександр Іванцов докладно поінформував присутніх і повідомив: «Однією з умов при набутті і підтвердженні сільськогосподарським товаровиробником статусу платника ФСП (ст. 308 ПКУ) є, зокрема, надання органам державної податкової служби за своїм місцезнаходженням та/або за місцем розташування земельних ділянок відомості (довідки) про наявність земельних ділянок.

Оскільки фіксований сільськогосподарський податок є особливим спеціальним режимом оподаткування у агропромисловому секторі, то для набуття статусу платника ФСП сільськогосподарським товаровиробником повинні бути виконані умови, які встановлені ст.ст. 301 та 308 ПКУ. Невиконання цих умов не дасть можливість сільськогосподарському товаровиробнику зареєструватися платником ФСП.»

Присутні також були ознайомлені з наказом Міністерства фінансів України від 07.07.2012 року №817 „Про затвердження порядку заповнення документів на переказ у разі сплати (стягнення) платежів до бюджету, здійснення бюджетного відшкодування податку на додану вартість, повернення коштів, помилково або надміру зарахованих до бюджету”  та

Представники органім місцевого самоврядування отримали інформації по заборгованості по платі за землю з громадян та юридичних осіб.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.