Мобильная версия сайта Контакты
Богодухов - городской портал
                
Сьогодні -
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 

Знайомимо з Податковим кодексом


   Майже 44 відсотки платників Богодухівської ОДПІ звітують в електронному вигляді
   Змінено порядок використання сум ПДВ, сплачених переробними підприємствами до спецфонду держбюджету
   Порядок здійснення податкового контролю, види перевірок, порядок їх проведення.
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням Прикінцевих та Перехідних положень Податкового Кодексу України. Загальні положення, порядок реєстрації та анулювання платників ПДВ, визначення об’єкта оподаткування.
   Адміністрування податку на доходи фізичних осіб з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Реєстрація та облік платників податків
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Адміністрування екологічного податку
   Адміністрування збору за першу реєстрацію транспортного засобу з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Загальні положення, порядок визначення доходів і витрат, амортизація у Податковому кодексі України
 
Міністерство доходів і зборів України

Богодухівська школярка в подарунок від податківців отримала путівку в ДСОЦ «Маяк»

Протягом останнього десятиліття обдаровані діти з різних куточків України завдяки участі у всеукраїнському конкурсі на податкову тематику отримують можливість відпочити, оздоровитися та поспілкуватися зі своїми однодумцями у Криму.

Так цого року п’ятнадцятирічна школярка Вікторія Трусенко – учасниця десятого ювілейного конкурсу „Податки очима дітей”  на регіональному рівні, днями повернулася з Дитячого санаторно – оздоровчого центру „Маяк” м. Євпаторія, який протягом декількох років поспіль гостинно приймає переможців та учасників конкурсу „Податки очима дітей”.

Відпочинок та оздоровлення в санаторію на березі Чорного моря – це приз вихованці Богодухівської школи мистецтв імені В.Т. Борисова від ДПС України за розуміння та майстерне відтворення у художній творчості податкової тематики.

У власній творчій роботі „Що посіємо – те і пожнемо” дівчинка звернула увагу на важливість наповнення державної скарбниці

Майбутніми планами і задумами Вікторія Трусенко ділилась під час двотижневого відпочинку у ДСОЦ „Маяк” з іншими дітьми, які стали переможцями та лауреатами всеукраїнського конкурсу „Податки очима дітей”.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.