Мобильная версия сайта Контакты
Богодухов - городской портал
                
Сьогодні -
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 

Знайомимо з Податковим кодексом


   Майже 44 відсотки платників Богодухівської ОДПІ звітують в електронному вигляді
   Змінено порядок використання сум ПДВ, сплачених переробними підприємствами до спецфонду держбюджету
   Порядок здійснення податкового контролю, види перевірок, порядок їх проведення.
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням Прикінцевих та Перехідних положень Податкового Кодексу України. Загальні положення, порядок реєстрації та анулювання платників ПДВ, визначення об’єкта оподаткування.
   Адміністрування податку на доходи фізичних осіб з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Реєстрація та облік платників податків
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Адміністрування екологічного податку
   Адміністрування збору за першу реєстрацію транспортного засобу з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Загальні положення, порядок визначення доходів і витрат, амортизація у Податковому кодексі України
 
Міністерство доходів і зборів України

Податківцями Богодухівщини забезпечено виконання планових завдань на 104,2%

Про це повідомила Наталія Салигіна начальник ДПІ у Богодухівському районі під час проведення прес-конференції з представниками «четвертої влади» - журналістами.  

За 8 місяців 2012 р. до Зведеного бюджету надійшло близько 82,3 млн. грн., що на 12,7 млн.грн. або на 118,2% більше, ніж за аналогічний період минулого року. До Державного бюджету України надійшло 52,8 млн.грн., що перевищує показник минулого року на6,3 млн. грн., темп зростання склав 113,7%. Позитивна динаміка спостерігається по наступних податках: по податку на додану вартість перевищення склали майже 0,9 млн.грн., податку на прибуток 1,0 млн.грн., рентні платежі 2,9 млн.грн.

Крім того, за рахунок тісної взаємодії з місцевими органами самоврядування надходження становлять 29,5млн. грн., досягнуто зростання платежів до місцевого бюджету, щодо показників минулого року на 6 млн. грн., темп зростання склав 125,5%. В розрізі податків надходження збільшились: по податку на доходи фізичних осіб на 2,9 млн. грн., платі за землю на 0,6 млн.грн.

ДПІ у Богодухівському районі забезпечено високий рівень надходжень завдяки налагодженню партнерських відносин з платниками, про що свідчить рівень добровільної сплати податків, який за станом на 01.09.12 досяг 82,5%.

 «Позитивна динаміка надходжень є наслідком перетворення податкової служби з фіскального органу на сервісну службу, покращення обслуговування платників, дотримання принципової позиції податкової щодо діяльності підприємців. Нагадаю, сьогодні суттєво скоротилася кількість перевірок суб’єктів господарювання. До кінця року діє мораторій на перевірки малого та середнього бізнесу», – підсумувала Натаія Салигіна.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.