Мобильная версия сайта Контакты
Богодухов - городской портал
                
Сьогодні -
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 

Знайомимо з Податковим кодексом


   Майже 44 відсотки платників Богодухівської ОДПІ звітують в електронному вигляді
   Змінено порядок використання сум ПДВ, сплачених переробними підприємствами до спецфонду держбюджету
   Порядок здійснення податкового контролю, види перевірок, порядок їх проведення.
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням Прикінцевих та Перехідних положень Податкового Кодексу України. Загальні положення, порядок реєстрації та анулювання платників ПДВ, визначення об’єкта оподаткування.
   Адміністрування податку на доходи фізичних осіб з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Реєстрація та облік платників податків
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Адміністрування екологічного податку
   Адміністрування збору за першу реєстрацію транспортного засобу з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Загальні положення, порядок визначення доходів і витрат, амортизація у Податковому кодексі України
 
Міністерство доходів і зборів України

Співпраця з банківськими установами щодо правильності заповнення платіжних документів

В приміщенні ДПІ у Богодухівському районі нещодавно пройшла зустріч керівництва податкової інспекції з керуючими відділень банків що обслуговують мешканців району, платниками податків.

Начальник ДПІ Наталія Салигіна наголосила, що з набранням чинності наказу Міністерства фінансів України від 07.07.2012 року №817 „Про затвердження порядку заповнення документів на переказ у разі сплати (стягнення) платежів до бюджету, здійснення бюджетного відшкодування податку на додану вартість, повернення коштів, помилково або надміру зарахованих до бюджету” платники податків при заповненні розрахункових документів на сплату податків та обов’язкових платежів до бюджету зобов’язані зазначати відповідний код виду сплати. Відповідним наказом затверджено 28 видів кодів сплати, з них – 13 кодів сплати платники податків повинні використовувати при самостійному заповненні документів на переказ коштів до бюджету.

З вересня 2012р. в органах державної податкової служби запроваджено моніторинг роботи структурних підрозділів органів ДПС щодо наповнення бюджету. Відповідно, правильне заповнення документів на переказ у разі сплати платежів до бюджету з урахуванням вимог наказу №817 сприятиме підвищенню рівня аналітичної роботи органів державної податкової служби щодо оцінки відповідних чинників, що впливають на наповнення бюджету з метою зміщення акцентів на добровільну сплату податків і зборів платниками податків.

Керуючі установ банків повідомили, що з метою інформування своїх клієнтів з вимогами Наказу №817, витяги з даного наказу, які вони отримали від податківців, розміщені в установах банків у місцях, доступних для вільного огляду.

Наталія Салигіна подякувала за співпрацю та висловила побажання, що і надалі працівники установ банків сприятимуть у проведенні роз’яснювальної роботи серед платників податків стосовно правильності заповнення платіжних документів. При цьому повідомила, що платники податків можуть ознайомитися з наказом на сайтах: ДПС у Харківській області (kh.sts.gov.ua) у рубриці „Нове про податки. Законодавство”, або «Богодухів» міський портал» (bogodukhov-city.com.ua). У разі виникнення будь-яких питань пл.атники податків чи працівники банків можуть звертатися за довідками за тел. (256)3-40-74.

Також під час зустрічі присутні були поінформовані про сервіси від податкової. Присутнім була вручена власна друкована продукція.

 

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.