Мобильная версия сайта Контакты
Богодухов - городской портал
                
Сьогодні -
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 

Знайомимо з Податковим кодексом


   Майже 44 відсотки платників Богодухівської ОДПІ звітують в електронному вигляді
   Змінено порядок використання сум ПДВ, сплачених переробними підприємствами до спецфонду держбюджету
   Порядок здійснення податкового контролю, види перевірок, порядок їх проведення.
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням Прикінцевих та Перехідних положень Податкового Кодексу України. Загальні положення, порядок реєстрації та анулювання платників ПДВ, визначення об’єкта оподаткування.
   Адміністрування податку на доходи фізичних осіб з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Реєстрація та облік платників податків
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Адміністрування екологічного податку
   Адміністрування збору за першу реєстрацію транспортного засобу з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Загальні положення, порядок визначення доходів і витрат, амортизація у Податковому кодексі України
 
Міністерство доходів і зборів України

"Спасибі за сервіс, за турботу про підприємців"

Зі словами щирої вдячності за зміни, які відбулися в податковій службі, звернулась голова громадської організації «Богодухівський громадський кооператив «Підприємець» Катерина Батрак до начальника ДПІ Наталії Салигіної під час зустрічі.

«У бізнесі я з 1998 року, громадську організацію очолюю з 2006року. Стаж чималий, доводилось на власному досвіді переживати і підйоми, і кризи. Пам'ятаю часи, коли йшла до податкової із внутрішньою напругою. Нині ж, коли почав роботу центр з обслуговування платників податків відвідини ДПІ - справжнє задоволення. Без перебільшення податкова повернулась до платників на 180 градусів. І це просто гасла. Це реальні кроки, це конкретні справи» - зазначила голова ГО.

В ході зустрічі Наталія Салигіна відзначила, що налагодження партнерських та довірливих відносин з бізнесом, створення сприятливого клімату для бізнесу – одне з найважливіших завдань податкової служби. Та варто пам’ятати, що платникам податків потрібно дотримуватись норм Податкового кодексу та слідкувати за змінами до податкового законодавства. В ході зустрічі податківці розповіли про нові зміни до податкового законодавства та повідомили, що набрав чинності наказ Міністерства фінансів України від 07.07.2012 р. №817 "Про затвердження Порядку заповнення документів на переказ у разі сплати (стягнення) платежів до бюджету, здійснення бюджетного відшкодування податку на додану вартість, повернення коштів, помилково або надміру зарахованих до бюджету". Цим наказом врегульовано порядок заповнення платниками реквізиту “Призначення платежу” розрахункових документів при сплаті платежів до бюджету та доповнено список кодів видів сплати. Тепер, в залежності від виду сплати, у полі “Призначення платежу” розрахункових документів обов’язково заповнюються відповідні коди.

Катерина Батрак подякувала податківців за плідне спілкування, та наголосила, що всі члени кооперативу, а це 123 підприємця, будуть ознайомлені зі змінами в законодавстві та отримають пам’ятки з списоком кодів видів сплати при заповненні документів.

 

 

 

Підрозділ із зв’язків із ЗМІ та громадскістю
ДПІ у Богодухівському районі.

 

Начальник ДПІ у Богодухівському районі                                                     Н.В.Салигіна           

 

 

 

Вик.: Юрченко 3-33-17

 

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.