Мобильная версия сайта Контакты
Богодухов - городской портал
                
Сьогодні -
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 

Знайомимо з Податковим кодексом


   Майже 44 відсотки платників Богодухівської ОДПІ звітують в електронному вигляді
   Змінено порядок використання сум ПДВ, сплачених переробними підприємствами до спецфонду держбюджету
   Порядок здійснення податкового контролю, види перевірок, порядок їх проведення.
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням Прикінцевих та Перехідних положень Податкового Кодексу України. Загальні положення, порядок реєстрації та анулювання платників ПДВ, визначення об’єкта оподаткування.
   Адміністрування податку на доходи фізичних осіб з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Реєстрація та облік платників податків
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Адміністрування екологічного податку
   Адміністрування збору за першу реєстрацію транспортного засобу з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Загальні положення, порядок визначення доходів і витрат, амортизація у Податковому кодексі України
 
Міністерство доходів і зборів України

Під час конференції Голова ДПС у Харківській області відзначив підприємців Богодухівщини

Днями відбулася конференція з нагоди святкування  Дня підприємця у Державній податковій службі Харківщині в якій взяли участь делегація підприємців від Богодухівського району: Олександр Суріков, Іван Статівка, Віктор Бондаренко, Дмитро Зміївський.

Як зазначив очільник податкової служби Андрій Родайбіда, що наразі податкове відомство переходить від фіскальних методів роботи до сервісного обслуговування платників податків. «Цього року для створення сприятливих умов для платників податків введено «електронні» сервіси, оптимізується адміністрування податків, відкрито сучасні центри з обслуговування платників податків, зменшено кількість перевірок, подовжено мораторій на перевірки малого бізнесу.»

За високий професіоналізм та активну громадянську позицію Голова вручив Грамоти ДПС у Харківській області низці підприємців, серед яких було відзначено ФОП Дмитра Зміївського.

 

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.